FinlandFinlanda
VeikkausliigaVeikkausliiga
Etapa 30

KuPS vs Gnistan Pronostic și Sfaturi de Pariuri

29 oct. 2026
17:00
Vare Areena, Kuopio

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
KuPSRemizăGnistan
Rezultat
KuPS
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

KuPS7
3Remize
0Gnistan
3Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
8 sept. 2026Gnistan1-1KuPS
1 aug. 2026Gnistan0-1KuPS
11 apr. 2026KuPS1-0Gnistan
30 oct. 2025KuPS1-1Gnistan
27 sept. 2025Gnistan0-4KuPS
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

KuPS vs Gnistan: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice KuPS cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în KuPS vs Gnistan?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru KuPS vs Gnistan?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în KuPS vs Gnistan?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă KuPS vs Gnistan?
KuPS vs Gnistan are loc pe 29 oct. 2026 la Vare Areena.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Inter TurkuInter Turku27141033318+1552
2HJK HelsinkiHJK Helsinki2714674932+1748
3KuPSKuPS2713954126+1548
4GnistanGnistan2711974033+742
5VPSVPS27116103131039
6AC OuluAC Oulu27114123033-337
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

KuPS
EEVDD
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.2
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci1.9
Medie Goluri0.9
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

11 oct.Dla Inter Turku0-1
8 oct.Dvs AC Oulu0-1
19 sept.Vla VPS2-0
13 sept.Evs HJK Helsinki0-0
8 sept.Ela Gnistan1-1
Gnistan
EVEED
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci1.4
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.5
Medie Goluri1.3
Medie Concediate1.2
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

12 oct.Dla VPS0-1
7 oct.Evs Inter Turku0-0
18 sept.Evs HJK Helsinki1-1
12 sept.Vla AC Oulu2-1
8 sept.Evs KuPS1-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri10
Medie Goluri3
Ambele Echipe Marchează50%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri70%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
KuPS242.4 pe meci
Gnistan60.6 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
KuPS5 (50%)
Gnistan1 (10%)
8 sept. 2026VeikkausliigaGnistan1-1KuPS
1 aug. 2026VeikkausliigaGnistan0-1KuPS
11 apr. 2026VeikkausliigaKuPS1-0Gnistan
30 oct. 2025VeikkausliigaKuPS1-1Gnistan
27 sept. 2025VeikkausliigaGnistan0-4KuPS
1 iul. 2025VeikkausliigaKuPS6-2Gnistan
27 apr. 2025VeikkausliigaGnistan1-2KuPS
7 iul. 2024VeikkausliigaKuPS3-1Gnistan
19 mai 2024VeikkausliigaGnistan0-0KuPS
20 mar. 2021Cupa FinlandeiKuPS5-0Gnistan

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.