HungaryUngaria
Magyar KupaCupele Ungariei
Etapa 32

Kozármisleny FC vs Soroksár Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Kozarmislenyi Stadium, Kozarmisleny

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Kozármisleny FCRemizăSoroksár
Rezultat
Soroksár
45%
Total goluri
Peste 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Nu
54%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Kozármisleny FC1
3Remize
6Soroksár
3Medie Goluri
90%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
22 feb. 2026Soroksár3-2Kozármisleny FC
17 aug. 2025Kozármisleny FC1-1Soroksár
20 apr. 2025Soroksár3-1Kozármisleny FC
20 oct. 2024Kozármisleny FC1-1Soroksár
25 feb. 2024Soroksár2-1Kozármisleny FC
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Kozármisleny FC vs Soroksár?
Modelul nostru prezice Soroksár cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Kozármisleny FC vs Soroksár?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Kozármisleny FC vs Soroksár?
Ambele echipe marchează: Nu (54% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Kozármisleny FC vs Soroksár?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Kozármisleny FC vs Soroksár?
Kozármisleny FC vs Soroksár are loc pe 28 oct. 2026 la Kozarmislenyi Stadium.

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Kozármisleny FC
DVVED
10Jucat
2Victories
1Remize
7Înfrângeri
Puncte/Meci0.7
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri0.9
Medie Concediate1.9
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

10 oct.Dvs Diosgyőri VTK0-2
20 sept.Ela Karcag SE1-1
12 sept.Vla Mátészalka3-1
5 sept.Vvs Mezőkövesd-Zsóry2-0
29 aug.Dla Kecskeméti TE0-3
Soroksár
VVVED
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci2.3
Proc. de Victorie %70%
Goluri/Meci4.4
Medie Goluri3.1
Medie Concediate1.3
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite50%
Nu a marcat0%

Meciuri Recente

12 oct.Dla BVSC2-5
20 sept.Evs Tiszakecske FC3-3
12 sept.Vla Hévíz6-1
5 sept.Vla Ajka3-0
30 aug.Vvs Csákvár6-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri10
Medie Goluri3
Ambele Echipe Marchează90%
Peste 2.5 Goluri60%
Peste 1.5 Goluri100%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Kozármisleny FC111.1 pe meci
Soroksár191.9 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Kozármisleny FC0 (0%)
Soroksár1 (10%)
22 feb. 2026NB IISoroksár3-2Kozármisleny FC
17 aug. 2025NB IIKozármisleny FC1-1Soroksár
20 apr. 2025NB IISoroksár3-1Kozármisleny FC
20 oct. 2024NB IIKozármisleny FC1-1Soroksár
25 feb. 2024NB IISoroksár2-1Kozármisleny FC
19 aug. 2023NB IIKozármisleny FC2-1Soroksár
11 dec. 2022NB IIKozármisleny FC1-1Soroksár
31 iul. 2022NB IISoroksár3-1Kozármisleny FC
28 mai 2017NB IIKozármisleny FC1-2Soroksár
27 nov. 2016NB IISoroksár2-0Kozármisleny FC

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.