Etapa 17
Kickers Emden vs VfB Lübeck Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Kickers EmdenRemizăVfB Lübeck
Rezultat
VfB Lübeck
45%
Total goluri
Peste 2.5
61%
Ambele echipe marchează
Da
63%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
4
3.83Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
83%Peste 2.5
9 mai 2026Kickers Emden1-1VfB Lübeck
24 oct. 2025VfB Lübeck2-2Kickers Emden
25 apr. 2025Kickers Emden1-3VfB Lübeck
11 oct. 2024VfB Lübeck3-1Kickers Emden
2 dec. 2022Kickers Emden0-6VfB Lübeck
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Kickers Emden vs VfB Lübeck?
Modelul nostru prezice VfB Lübeck cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Kickers Emden vs VfB Lübeck?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Kickers Emden vs VfB Lübeck?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (61% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Kickers Emden vs VfB Lübeck?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Când și unde se joacă Kickers Emden vs VfB Lübeck?
Kickers Emden vs VfB Lübeck are loc pe 6 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 11 | 1 | 2 | 43 | 14 | +29 | 34 | ||
| 2 | 14 | 9 | 3 | 2 | 32 | 18 | +14 | 30 | ||
| 3 | 14 | 9 | 1 | 4 | 43 | 21 | +22 | 28 | ||
| 4 | 13 | 9 | 1 | 3 | 39 | 18 | +21 | 28 | ||
| 5 | 13 | 8 | 3 | 2 | 36 | 12 | +24 | 27 | ||
| 6 | 14 | 7 | 3 | 4 | 22 | 24 | -2 | 24 | ||
| 7 | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 | 20 | -1 | 19 | ||
| 8 | 14 | 5 | 4 | 5 | 34 | 38 | -4 | 19 | ||
| 9 | 14 | 4 | 6 | 4 | 20 | 23 | -3 | 18 | ||
| 10 | 14 | 4 | 5 | 5 | 22 | 30 | -8 | 17 | ||
| 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 21 | 35 | -14 | 14 | ||
| 12 | 12 | 3 | 4 | 5 | 24 | 31 | -7 | 13 | ||
| 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 28 | -9 | 13 | ||
| 14 | 14 | 4 | 1 | 9 | 22 | 36 | -14 | 13 | ||
| 15 | 13 | 3 | 3 | 7 | 18 | 23 | -5 | 12 | ||
| 16 | 14 | 3 | 3 | 8 | 22 | 43 | -21 | 12 | ||
| 17 | 13 | 3 | 1 | 9 | 24 | 29 | -5 | 10 | ||
| 18 | 13 | 2 | 2 | 9 | 9 | 26 | -17 | 8 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVDDE
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 4.6 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Medie Concediate | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
17 oct.Evs Phönix Lübeck2-2
11 oct.Dla VfB Oldenburg0-4
3 oct.Dvs Todesfelde1-2
26 sept.Vla St. Pauli II2-0
19 sept.Vvs Schöningen5-0
VVEVV
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 90% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
17 oct.Vvs St. Pauli II4-1
12 oct.Vla SSV Jeddeloh2-1
2 oct.Evs Eimsbütteler TV0-0
25 sept.Vvs Todesfelde3-2
19 sept.Vvs Bremer SV2-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 3.83 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 83% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Kickers Emden | 5 | 0.83 pe meci |
| VfB Lübeck | 18 | 3 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Kickers Emden | 0 (0%) |
| VfB Lübeck | 2 (33%) |
9 mai 2026Regionalliga NordKickers Emden1-1VfB Lübeck
24 oct. 2025Regionalliga NordVfB Lübeck2-2Kickers Emden
25 apr. 2025Regionalliga NordKickers Emden1-3VfB Lübeck
11 oct. 2024Regionalliga NordVfB Lübeck3-1Kickers Emden
2 dec. 2022Regionalliga NordKickers Emden0-6VfB Lübeck
5 aug. 2022Regionalliga NordVfB Lübeck3-0Kickers Emden

