Etapa 10
Kasımpaşa vs Beşiktaş Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
ÎncredereSfaturi de pariere
KasımpaşaRemizăBeşiktaş
Rezultat
Kasımpaşa
35%
Total goluri
Peste 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
9
3.6Medie Goluri
85%Ambele Echipe Marchează
80%Peste 2.5
19 mar. 2026Beşiktaş2-1Kasımpaşa
26 oct. 2025Kasımpaşa1-1Beşiktaş
7 apr. 2025Kasımpaşa1-1Beşiktaş
2 nov. 2024Beşiktaş1-3Kasımpaşa
26 mai 2024Kasımpaşa2-1Beşiktaş
Întrebări Frecvente
Kasımpaşa vs Beşiktaş: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Kasımpaşa cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Kasımpaşa vs Beşiktaş?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Kasımpaşa vs Beşiktaş?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Kasımpaşa vs Beşiktaş?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Kasımpaşa vs Beşiktaş?
Kasımpaşa vs Beşiktaş are loc pe 1 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 11 | +6 | 19 | ||
| 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | 9 | +9 | 17 | ||
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 22 | 6 | +16 | 16 | ||
| 4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | +8 | 15 | ||
| 5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | +11 | 13 | ||
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 13 | +5 | 13 | ||
| 7 | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | +3 | 13 | ||
| 8 | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 12 | ||
| 9 | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 12 | ||
| 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 11 | ||
| 11 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 11 | -3 | 10 | ||
| 12 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 | ||
| 13 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 8 | ||
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 16 | -9 | 8 | ||
| 15 | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 | ||
| 16 | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 9 | -5 | 5 | ||
| 17 | 8 | 1 | 1 | 6 | 7 | 19 | -12 | 4 | ||
| 18 | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 22 | -20 | 3 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVEDV
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
18 oct.Vvs Samsunspor4-1
9 oct.Dla Galatasaray1-3
18 sept.Evs Konyaspor0-0
13 sept.Vla Gençlerbirliği2-1
6 sept.Evs Amed2-2
VVDVV
10Jucat
7Victories
0Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.1 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 3.7 |
| Medie Goluri | 2.5 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
15 oct.Vla 1899 Hoffenheim3-2
11 oct.Vvs Kocaelispor2-1
20 sept.Dla Amed2-3
17 sept.Vvs Marseille4-1
11 sept.Vvs Erzurumspor FK3-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 3.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 85% |
| Peste 2.5 Goluri | 80% |
| Peste 1.5 Goluri | 95% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Kasımpaşa | 35 | 1.75 pe meci |
| Beşiktaş | 37 | 1.85 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Kasımpaşa | 2 (10%) |
| Beşiktaş | 1 (5%) |
19 mar. 2026Super LigăBeşiktaş2-1Kasımpaşa
26 oct. 2025Super LigăKasımpaşa1-1Beşiktaş
7 apr. 2025Super LigăKasımpaşa1-1Beşiktaş
2 nov. 2024Super LigăBeşiktaş1-3Kasımpaşa
26 mai 2024Super LigăKasımpaşa2-1Beşiktaş
5 ian. 2024Super LigăBeşiktaş1-3Kasımpaşa
3 iun. 2023Super LigăKasımpaşa2-5Beşiktaş
7 ian. 2023Super LigăBeşiktaş2-1Kasımpaşa
25 apr. 2022Super LigăBeşiktaş0-3Kasımpaşa
3 dec. 2021Super LigăKasımpaşa1-1Beşiktaş
4 apr. 2021Super LigăKasımpaşa1-0Beşiktaş
4 dec. 2020Super LigăBeşiktaş3-0Kasımpaşa
9 iul. 2020Super LigăBeşiktaş3-2Kasımpaşa
8 dec. 2019Super LigăKasımpaşa2-3Beşiktaş
24 mai 2019Super LigăBeşiktaş3-2Kasımpaşa
22 dec. 2018Super LigăKasımpaşa4-1Beşiktaş
26 ian. 2018Super LigăBeşiktaş2-1Kasımpaşa
18 aug. 2017Super LigăKasımpaşa2-2Beşiktaş
20 mai 2017Super LigăBeşiktaş4-1Kasımpaşa
17 dec. 2016Super LigăKasımpaşa2-1Beşiktaş

