Etapa 2
Karacabey Belediyespor vs Kırklarelispor Pronostic și Sfaturi de Pariuri
8 nov. 2026
12:00
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Karacabey BelediyesporRemizăKırklarelispor
Rezultat
Karacabey Belediyespor
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
1
1.63Medie Goluri
38%Ambele Echipe Marchează
13%Peste 2.5
17 feb. 2024Karacabey Belediyespor0-0Kırklarelispor
7 oct. 2023Kırklarelispor0-0Karacabey Belediyespor
9 apr. 2023Karacabey Belediyespor2-0Kırklarelispor
30 oct. 2022Kırklarelispor1-1Karacabey Belediyespor
30 ian. 2022Kırklarelispor0-1Karacabey Belediyespor
Întrebări Frecvente
Karacabey Belediyespor vs Kırklarelispor: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Karacabey Belediyespor cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Karacabey Belediyespor vs Kırklarelispor?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Karacabey Belediyespor vs Kırklarelispor?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Karacabey Belediyespor vs Kırklarelispor?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Karacabey Belediyespor vs Kırklarelispor?
Karacabey Belediyespor vs Kırklarelispor are loc pe 8 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 10 | +8 | 19 | ||
| 2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 9 | +10 | 18 | ||
| 3 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 11 | +6 | 17 | ||
| 4 | 8 | 5 | 1 | 2 | 25 | 11 | +14 | 16 | ||
| 5 | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 | 9 | +6 | 15 | ||
| 6 | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 13 | +3 | 12 | ||
| 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 11 | 0 | 11 | ||
| 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | 12 | -3 | 11 | ||
| 9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 15 | 12 | +3 | 10 | ||
| 10 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 9 | ||
| 11 | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 | 17 | -7 | 7 | ||
| 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 | 9 | +4 | 6 | ||
| 13 | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 12 | -6 | 5 | ||
| 14 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 4 | ||
| 15 | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 13 | -5 | 2 | ||
| 16 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 15 | -9 | 2 | ||
| 17 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | 24 | -19 | 0 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEDV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
24 oct.Vvs Kahramanmaraş İstiklal Spor3-1
18 oct.Dla Adana 01 FK0-4
11 oct.Evs 1461 Trabzon FK2-2
3 oct.Vla Fethiyespor1-0
27 sept.Dvs Ankaragücü1-4
DEDDD
10Jucat
2Victories
1Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.7 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
18 oct.Dvs Ankara Demirspor2-4
11 oct.Dla Yeni Orduspor1-2
3 oct.Dvs Sakaryaspor1-3
27 sept.Ela 24 Erzincanspor0-0
20 sept.Dvs Beyoğlu Yeni Çarşı1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 8 |
| Medie Goluri | 1.63 |
| Ambele Echipe Marchează | 38% |
| Peste 2.5 Goluri | 13% |
| Peste 1.5 Goluri | 63% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Karacabey Belediyespor | 8 | 1 pe meci |
| Kırklarelispor | 5 | 0.63 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Karacabey Belediyespor | 4 (50%) |
| Kırklarelispor | 3 (38%) |
17 feb. 20242. LigăKaracabey Belediyespor0-0Kırklarelispor
7 oct. 20232. LigăKırklarelispor0-0Karacabey Belediyespor
9 apr. 20232. LigăKaracabey Belediyespor2-0Kırklarelispor
30 oct. 20222. LigăKırklarelispor1-1Karacabey Belediyespor
30 ian. 20222. LigăKırklarelispor0-1Karacabey Belediyespor
26 sept. 20212. LigăKaracabey Belediyespor1-1Kırklarelispor
18 feb. 20212. LigăKaracabey Belediyespor3-1Kırklarelispor
14 oct. 20202. LigăKırklarelispor2-0Karacabey Belediyespor

