Etapa 14
Jong AZ vs Almere City FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri
AFAS Trainingscomplex, Wijdewormer
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Jong AZRemizăAlmere City FC
Rezultat
Almere City FC
45%
Total goluri
Peste 2.5
56%
Ambele echipe marchează
Da
63%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
8
4.14Medie Goluri
79%Ambele Echipe Marchează
86%Peste 2.5
26 ian. 2026Jong AZ3-4Almere City FC
24 oct. 2025Almere City FC1-3Jong AZ
7 apr. 2023Almere City FC2-1Jong AZ
22 aug. 2022Jong AZ3-2Almere City FC
6 mai 2022Almere City FC0-3Jong AZ
Întrebări Frecvente
Jong AZ vs Almere City FC: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Almere City FC cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Jong AZ vs Almere City FC?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Jong AZ vs Almere City FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Jong AZ vs Almere City FC?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (56% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Jong AZ vs Almere City FC?
Jong AZ vs Almere City FC are loc pe 6 nov. 2026 la AFAS Trainingscomplex.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
A. OufkirMijlocaș
2Goluri
B. KovacsAtacant
1Goluri
R. RobbemondMijlocaș
1Goluri
J. OeripMijlocaș
1Goluri
Asistențe
B. KovacsAtacant
1Asistențe
R. RobbemondMijlocaș
1Asistențe
Y. van den BanAtacant
1Asistențe
Cartonașe
A. OufkirMijlocaș
10
B. KovacsAtacant
10
J. OeripMijlocaș
10
Golgeteri principali
F. DruijfAtacant
2Goluri
B. BurgeringAtacant
1Goluri
E. PokuMijlocaș
1Goluri
Asistențe
B. BurgeringAtacant
1Asistențe
M. DorsMijlocaș
1Asistențe
M. HoedemakersMijlocaș
1Asistențe
I. GoghliAtacant
1Asistențe
Cartonașe
M. DorsMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEVDE
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 4.7 |
| Medie Goluri | 2.6 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 90% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
16 oct.Ela VVV Venlo4-4
9 oct.Dvs FC Den Bosch0-1
18 sept.Vvs FC Volendam4-1
14 sept.Ela Jong PSV U211-1
11 sept.Dla Heracles Almelo2-3
VDVVD
10Jucat
7Victories
0Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.1 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 2.2 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
17 oct.Dla Emmen1-2
9 oct.Vvs FC Eindhoven3-0
3 oct.Vvs FC Volendam1-0
25 sept.Dla Dordrecht2-3
18 sept.Vvs Heracles Almelo1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 14 |
| Medie Goluri | 4.14 |
| Ambele Echipe Marchează | 79% |
| Peste 2.5 Goluri | 86% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Jong AZ | 29 | 2.07 pe meci |
| Almere City FC | 29 | 2.07 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Jong AZ | 1 (7%) |
| Almere City FC | 2 (14%) |
26 ian. 2026Eerste DivisieJong AZ3-4Almere City FC
24 oct. 2025Eerste DivisieAlmere City FC1-3Jong AZ
7 apr. 2023Eerste DivisieAlmere City FC2-1Jong AZ
22 aug. 2022Eerste DivisieJong AZ3-2Almere City FC
6 mai 2022Eerste DivisieAlmere City FC0-3Jong AZ
9 aug. 2021Eerste DivisieJong AZ2-1Almere City FC
15 ian. 2021Eerste DivisieJong AZ2-5Almere City FC
6 nov. 2020Eerste DivisieAlmere City FC2-0Jong AZ
2 mar. 2020Eerste DivisieJong AZ3-1Almere City FC
20 sept. 2019Eerste DivisieAlmere City FC2-1Jong AZ
8 feb. 2019Eerste DivisieAlmere City FC2-0Jong AZ
20 aug. 2018Eerste DivisieJong AZ2-3Almere City FC
16 mar. 2018Eerste DivisieJong AZ4-1Almere City FC
3 nov. 2017Eerste DivisieAlmere City FC3-2Jong AZ

