Etapa 34
Jeonbuk Motors vs Daejeon Citizen Pronostic și Sfaturi de Pariuri
31 oct. 2026
05:00
Jeonju World Cup Stadium, Jeonju
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Jeonbuk MotorsRemizăDaejeon Citizen
Rezultat
Jeonbuk Motors
45%
Total goluri
Peste 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
64%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
7Remize
3
2.33Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
40%Peste 2.5
9 oct. 2026Daejeon Citizen2-1Jeonbuk Motors
21 iul. 2026Jeonbuk Motors0-0Daejeon Citizen
21 mar. 2026Daejeon Citizen0-1Jeonbuk Motors
8 nov. 2025Jeonbuk Motors3-1Daejeon Citizen
13 sept. 2025Jeonbuk Motors1-0Daejeon Citizen
Întrebări Frecvente
Jeonbuk Motors vs Daejeon Citizen: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Jeonbuk Motors cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Jeonbuk Motors vs Daejeon Citizen?
Ambele echipe marchează: Da (64% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Jeonbuk Motors vs Daejeon Citizen?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Jeonbuk Motors vs Daejeon Citizen?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Jeonbuk Motors vs Daejeon Citizen?
Jeonbuk Motors vs Daejeon Citizen are loc pe 31 oct. 2026 la Jeonju World Cup Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 20 | 7 | 6 | 61 | 29 | +32 | 67 | ||
| 2 | 33 | 15 | 6 | 12 | 52 | 47 | +5 | 51 | ||
| 3 | 33 | 13 | 10 | 10 | 53 | 41 | +12 | 49 | ||
| 4 | 33 | 12 | 12 | 9 | 43 | 33 | +10 | 48 | ||
| 5 | 33 | 11 | 15 | 7 | 40 | 30 | +10 | 48 | ||
| 6 | 33 | 12 | 10 | 11 | 43 | 35 | +8 | 46 | ||
| 7 | 33 | 12 | 10 | 11 | 39 | 37 | +2 | 46 | ||
| 8 | 33 | 10 | 13 | 10 | 40 | 48 | -8 | 43 | ||
| 9 | 33 | 11 | 9 | 13 | 30 | 39 | -9 | 42 | ||
| 10 | 33 | 5 | 19 | 9 | 33 | 41 | -8 | 34 | ||
| 11 | 33 | 7 | 11 | 15 | 32 | 47 | -15 | 32 | ||
| 12 | 33 | 3 | 12 | 18 | 30 | 69 | -39 | 21 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEDVE
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
24 oct.Ela FC Anyang1-1
18 oct.Vvs Jeju United FC3-2
9 oct.Dla Daejeon Citizen1-2
20 sept.Evs Gwangju FC2-2
12 sept.Dvs FC Seoul1-2
EEVVV
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.3 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 3.7 |
| Medie Goluri | 2.4 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
24 oct.Vla Gimcheon Sangmu FC2-1
18 oct.Vvs Gwangju FC3-2
9 oct.Vvs Jeonbuk Motors2-1
20 sept.Ela Incheon United1-1
12 sept.Evs Pohang Steelers2-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 15 |
| Medie Goluri | 2.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 40% |
| Peste 1.5 Goluri | 73% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Jeonbuk Motors | 19 | 1.27 pe meci |
| Daejeon Citizen | 16 | 1.07 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Jeonbuk Motors | 5 (33%) |
| Daejeon Citizen | 3 (20%) |
9 oct. 2026K Liga 1Daejeon Citizen2-1Jeonbuk Motors
21 iul. 2026K Liga 1Jeonbuk Motors0-0Daejeon Citizen
21 mar. 2026K Liga 1Daejeon Citizen0-1Jeonbuk Motors
8 nov. 2025K Liga 1Jeonbuk Motors3-1Daejeon Citizen
13 sept. 2025K Liga 1Jeonbuk Motors1-0Daejeon Citizen
14 mai 2025Cupa FADaejeon Citizen2-3Jeonbuk Motors
6 mai 2025K Liga 1Jeonbuk Motors1-1Daejeon Citizen
5 apr. 2025K Liga 1Daejeon Citizen0-2Jeonbuk Motors
19 oct. 2024K Liga 1Jeonbuk Motors0-2Daejeon Citizen
22 sept. 2024K Liga 1Daejeon Citizen0-0Jeonbuk Motors
7 iul. 2024K Liga 1Daejeon Citizen2-2Jeonbuk Motors
1 mar. 2024K Liga 1Jeonbuk Motors1-1Daejeon Citizen
25 aug. 2023K Liga 1Jeonbuk Motors1-1Daejeon Citizen
12 iul. 2023K Liga 1Daejeon Citizen2-2Jeonbuk Motors
26 apr. 2023K Liga 1Jeonbuk Motors1-2Daejeon Citizen

