Etapa 16
Internacional vs Corinthians Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Corect
Selecția noastră
Total goluri
Sub 2.5
2 : 0
FT
Sfaturi de pariere
InternacionalRemizăCorinthians
Rezultat
Internacional
42%
Total goluri
Sub 2.5
66%
Ambele echipe marchează
Nu
57%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
36%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.25
@ 1.89
53%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
11Remize
3
2.45Medie Goluri
65%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
7 oct. 2026Internacional2-1Corinthians
6 aug. 2026Corinthians2-1Internacional
2 aug. 2026Internacional2-0Corinthians
5 apr. 2026Corinthians0-1Internacional
1 oct. 2025Internacional1-1Corinthians
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Internacional vs Corinthians?
Modelul nostru prezice Internacional cu 42% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Cine are cele mai mari șanse să marcheze în Internacional vs Corinthians?
Raykkonen Soares este alegerea noastră pentru a marca.
Care este predicția Handicap asiatic pentru Internacional vs Corinthians?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Internacional -0.25 cu 53% încredere.
Câte goluri în Internacional vs Corinthians?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (66% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Internacional vs Corinthians?
Ambele echipe marchează: Nu (57% încredere).
Când și unde se joacă Internacional vs Corinthians?
Internacional vs Corinthians are loc pe 2 aug. 2026.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
R. BorréAtacant
1Goluri
Asistențe
J. CarboneroAtacant
1Asistențe
Cartonașe
Victor GabrielFundaș
10
VitinhoMijlocaș
10
RonaldoMijlocaș
10
A. BernabéiMijlocaș
10
PaulinhoMijlocaș
10
Golgeteri principali
Yuri AlbertoAtacant
2Goluri
DieguinhoMijlocaș
1Goluri
BrenoMijlocaș
1Goluri
André RamalhoFundaș
1Goluri
AndreMijlocaș
1Goluri
Asistențe
DieguinhoMijlocaș
1Asistențe
VitinhoAtacant
1Asistențe
Matheus BiduFundaș
1Asistențe
Pedro RaulAtacant
1Asistențe
M. DepayAtacant
1Asistențe
Cartonașe
Matheus PereiraMijlocaș
30
Yuri AlbertoAtacant
20
BrenoMijlocaș
20
AndreMijlocaș
20
A. CarrilloMijlocaș
20
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDVED
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla Mirassol0-2
11 oct.Ela Grêmio1-1
7 oct.Vvs Corinthians2-1
20 sept.Dla São Paulo0-1
12 sept.Vla Chapecoense2-1
DDDDD
10Jucat
1Victories
1Remize
8Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.4 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Dla Palmeiras1-4
7 oct.Dla Internacional1-2
20 sept.Dvs Fluminense1-3
17 sept.Dvs Estudiantes La Plata0-1
13 sept.Dla Flamengo1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.45 |
| Ambele Echipe Marchează | 65% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Internacional | 26 | 1.3 pe meci |
| Corinthians | 23 | 1.15 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Internacional | 6 (30%) |
| Corinthians | 4 (20%) |
7 oct. 2026Seria AInternacional2-1Corinthians
6 aug. 2026Cupa BrazilieiCorinthians2-1Internacional
2 aug. 2026Cupa BrazilieiInternacional2-0Corinthians
5 apr. 2026Seria ACorinthians0-1Internacional
1 oct. 2025Seria AInternacional1-1Corinthians
3 mai 2025Seria ACorinthians4-2Internacional
5 oct. 2024Seria ACorinthians2-2Internacional
20 iun. 2024Seria AInternacional1-0Corinthians
2 dec. 2023Seria ACorinthians1-2Internacional
5 aug. 2023Seria AInternacional2-2Corinthians
4 sept. 2022Seria ACorinthians2-2Internacional
14 mai 2022Seria AInternacional2-2Corinthians
24 oct. 2021Seria AInternacional2-2Corinthians
4 iul. 2021Seria ACorinthians1-1Internacional
26 feb. 2021Seria AInternacional0-0Corinthians
31 oct. 2020Seria ACorinthians1-0Internacional
17 nov. 2019Seria ACorinthians0-0Internacional
11 aug. 2019Seria AInternacional0-0Corinthians
23 sept. 2018Seria ACorinthians1-1Internacional
27 mai 2018Seria AInternacional2-1Corinthians

