Etapa 35
Inter Miami vs FC Cincinnati Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Nu Stadium, Fort Lauderdale
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Inter MiamiRemizăFC Cincinnati
Rezultat
Inter Miami
45%
Total goluri
Peste 2.5
70%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
5
3.79Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
64%Peste 2.5
13 mai 2026FC Cincinnati3-5Inter Miami
23 nov. 2025FC Cincinnati0-4Inter Miami
26 iul. 2025Inter Miami0-0FC Cincinnati
16 iul. 2025FC Cincinnati3-0Inter Miami
24 aug. 2024Inter Miami2-0FC Cincinnati
Întrebări Frecvente
Inter Miami vs FC Cincinnati: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Inter Miami cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Inter Miami vs FC Cincinnati?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Inter Miami vs FC Cincinnati?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (70% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Inter Miami vs FC Cincinnati?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Când și unde se joacă Inter Miami vs FC Cincinnati?
Inter Miami vs FC Cincinnati are loc pe 28 oct. 2026 la Nu Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
L. MessiMijlocaș
3Goluri
T. SegoviaMijlocaș
1Goluri
Mateo SilvettiAtacant
1Goluri
R. De PaulMijlocaș
1Goluri
Asistențe
T. SegoviaMijlocaș
3Asistențe
Mateo SilvettiAtacant
1Asistențe
Cartonașe
T. SegoviaMijlocaș
20
R. De PaulMijlocaș
10
D. St. ClairPortar
10
M. FalcónFundaș
10
T. AllendeMijlocaș
10
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EEEDV
10Jucat
2Victories
5Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 4.1 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 90% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
10 oct.Vvs DC United4-0
27 sept.Dla Columbus Crew1-2
20 sept.Evs San Diego2-2
12 sept.Evs Nashville SC2-2
10 sept.Ela Chicago Fire1-1
DEEDV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 4 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
10 oct.Vla Atlanta United FC3-1
26 sept.Dla CF Montreal1-3
20 sept.Ela Houston Dynamo2-2
12 sept.Evs Charlotte3-3
9 sept.Dla Philadelphia Union0-5
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 14 |
| Medie Goluri | 3.79 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 64% |
| Peste 1.5 Goluri | 71% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Inter Miami | 28 | 2 pe meci |
| FC Cincinnati | 25 | 1.79 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Inter Miami | 4 (29%) |
| FC Cincinnati | 4 (29%) |
13 mai 2026MLSFC Cincinnati3-5Inter Miami
23 nov. 2025MLSFC Cincinnati0-4Inter Miami
26 iul. 2025MLSInter Miami0-0FC Cincinnati
16 iul. 2025MLSFC Cincinnati3-0Inter Miami
24 aug. 2024MLSInter Miami2-0FC Cincinnati
6 iul. 2024MLSFC Cincinnati6-1Inter Miami
7 oct. 2023MLSInter Miami0-1FC Cincinnati
1 apr. 2023MLSFC Cincinnati1-0Inter Miami
31 iul. 2022MLSInter Miami4-4FC Cincinnati
19 mar. 2022MLSFC Cincinnati3-1Inter Miami
24 oct. 2021MLSInter Miami5-1FC Cincinnati
5 sept. 2021MLSFC Cincinnati0-1Inter Miami
16 mai 2021MLSFC Cincinnati2-3Inter Miami
8 nov. 2020MLSInter Miami2-1FC Cincinnati

