Etapa 26
IFK Göteborg vs Djurgårdens IF Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Gamla Ullevi, Gothenburg
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
IFK GöteborgRemizăDjurgårdens IF
Rezultat
Djurgårdens IF
45%
Total goluri
Sub 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
12
2.95Medie Goluri
55%Ambele Echipe Marchează
65%Peste 2.5
4 mai 2026Djurgårdens IF6-0IFK Göteborg
2 nov. 2025Djurgårdens IF0-0IFK Göteborg
12 mai 2025IFK Göteborg1-2Djurgårdens IF
2 mar. 2025Djurgårdens IF3-4IFK Göteborg
4 aug. 2024Djurgårdens IF1-1IFK Göteborg
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga IFK Göteborg vs Djurgårdens IF?
Modelul nostru prezice Djurgårdens IF cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în IFK Göteborg vs Djurgårdens IF?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru IFK Göteborg vs Djurgårdens IF?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în IFK Göteborg vs Djurgårdens IF?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă IFK Göteborg vs Djurgårdens IF?
IFK Göteborg vs Djurgårdens IF are loc pe 28 oct. 2026 la Gamla Ullevi.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23 | 17 | 3 | 3 | 53 | 28 | +25 | 54 | ||
| 2 | 23 | 14 | 2 | 7 | 48 | 21 | +27 | 44 | ||
| 3 | 23 | 13 | 4 | 6 | 49 | 21 | +28 | 43 | ||
| 4 | 23 | 11 | 7 | 5 | 35 | 22 | +13 | 40 | ||
| 5 | 23 | 10 | 9 | 4 | 42 | 30 | +12 | 39 | ||
| 6 | 23 | 11 | 3 | 9 | 38 | 33 | +5 | 36 | ||
| 7 | 23 | 10 | 5 | 8 | 34 | 36 | -2 | 35 | ||
| 8 | 23 | 10 | 5 | 8 | 32 | 41 | -9 | 35 | ||
| 9 | 23 | 9 | 6 | 8 | 36 | 40 | -4 | 33 | ||
| 10 | 23 | 8 | 6 | 9 | 28 | 21 | +7 | 30 | ||
| 11 | 23 | 8 | 6 | 9 | 36 | 41 | -5 | 30 | ||
| 12 | 23 | 5 | 8 | 10 | 28 | 39 | -11 | 23 | ||
| 13 | 23 | 5 | 5 | 13 | 20 | 35 | -15 | 20 | ||
| 14 | 23 | 5 | 4 | 14 | 21 | 37 | -16 | 19 | ||
| 15 | 23 | 3 | 6 | 14 | 25 | 52 | -27 | 15 | ||
| 16 | 23 | 3 | 5 | 15 | 16 | 44 | -28 | 14 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVV
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.3 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
9 oct.Vvs Västerås SK FK1-0
19 sept.Vla IF Brommapojkarna1-0
12 sept.Vvs Halmstad2-1
7 sept.Vla Mjällby AIF4-1
2 sept.Vla Olympic5-0
VVVDV
10Jucat
7Victories
0Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.1 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 2.2 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 60% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
11 oct.Vla Hammarby IF1-0
20 sept.Dvs IF Elfsborg1-2
14 sept.Vvs Gais2-0
10 sept.Vla Haninge7-1
7 sept.Vla Kalmar FF1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.95 |
| Ambele Echipe Marchează | 55% |
| Peste 2.5 Goluri | 65% |
| Peste 1.5 Goluri | 80% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| IFK Göteborg | 19 | 0.95 pe meci |
| Djurgårdens IF | 40 | 2 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| IFK Göteborg | 3 (15%) |
| Djurgårdens IF | 8 (40%) |
4 mai 2026AllsvenskanDjurgårdens IF6-0IFK Göteborg
2 nov. 2025AllsvenskanDjurgårdens IF0-0IFK Göteborg
12 mai 2025AllsvenskanIFK Göteborg1-2Djurgårdens IF
2 mar. 2025Cupa SuedieiDjurgårdens IF3-4IFK Göteborg
4 aug. 2024AllsvenskanDjurgårdens IF1-1IFK Göteborg
1 apr. 2024AllsvenskanIFK Göteborg1-4Djurgårdens IF
3 mar. 2024Cupa SuedieiDjurgårdens IF3-0IFK Göteborg
13 aug. 2023AllsvenskanIFK Göteborg2-1Djurgårdens IF
23 apr. 2023AllsvenskanDjurgårdens IF1-0IFK Göteborg
18 sept. 2022AllsvenskanDjurgårdens IF3-0IFK Göteborg
20 apr. 2022AllsvenskanIFK Göteborg1-1Djurgårdens IF
28 oct. 2021AllsvenskanIFK Göteborg3-0Djurgårdens IF
23 mai 2021AllsvenskanDjurgårdens IF0-0IFK Göteborg
22 aug. 2020AllsvenskanDjurgårdens IF2-2IFK Göteborg
12 iul. 2020AllsvenskanIFK Göteborg1-2Djurgårdens IF
21 oct. 2019AllsvenskanIFK Göteborg0-1Djurgårdens IF
15 apr. 2019AllsvenskanDjurgårdens IF2-1IFK Göteborg
31 oct. 2018AllsvenskanDjurgårdens IF2-0IFK Göteborg
24 mai 2018AllsvenskanIFK Göteborg1-3Djurgårdens IF
11 sept. 2017AllsvenskanIFK Göteborg1-3Djurgårdens IF

