Etapa 2
Ibiza vs Europa FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadi Municipal de Can Misses, Ibiza
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
IbizaRemizăEuropa FC
Rezultat
Ibiza
45%
Total goluri
Sub 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
1
3.5Medie Goluri
100%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
23 mai 2026Europa FC3-2Ibiza
23 nov. 2025Ibiza1-1Europa FC
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Ibiza vs Europa FC?
Modelul nostru prezice Ibiza cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Ibiza vs Europa FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Ibiza vs Europa FC?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Ibiza vs Europa FC?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Când și unde se joacă Ibiza vs Europa FC?
Ibiza vs Europa FC are loc pe 30 oct. 2026 la Estadi Municipal de Can Misses.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 10 | +6 | 16 | ||
| 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 11 | 7 | +4 | 15 | ||
| 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | 9 | +6 | 14 | ||
| 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 6 | 5 | +1 | 13 | ||
| 5 | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | 5 | +8 | 12 | ||
| 6 | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | 5 | +5 | 12 | ||
| 7 | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | 8 | +3 | 12 | ||
| 8 | 7 | 2 | 4 | 1 | 11 | 9 | +2 | 10 | ||
| 9 | 7 | 2 | 4 | 1 | 9 | 9 | 0 | 10 | ||
| 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 10 | ||
| 11 | 7 | 2 | 3 | 2 | 15 | 12 | +3 | 9 | ||
| 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 7 | +1 | 9 | ||
| 13 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | 8 | ||
| 14 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 11 | -2 | 8 | ||
| 15 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 7 | ||
| 16 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 7 | ||
| 17 | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | 12 | -5 | 6 | ||
| 18 | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | 12 | -9 | 5 | ||
| 19 | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 8 | -3 | 4 | ||
| 20 | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 | 18 | -10 | 2 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDDVE
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
9 oct.Evs Real Madrid II1-1
4 oct.Vla Villarreal II1-0
25 sept.Dvs Zaragoza0-2
19 sept.Dla Real Jaén1-2
12 sept.Vvs Sant Andreu2-0
DVDVD
10Jucat
3Victories
1Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla FC Cartagena0-3
11 oct.Vvs Algeciras2-1
4 oct.Dla Huesca1-3
27 sept.Vvs Rayo Majadahonda1-0
19 sept.Dla Real Murcia1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 2 |
| Medie Goluri | 3.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 100% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Ibiza | 3 | 1.5 pe meci |
| Europa FC | 4 | 2 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Ibiza | 0 (0%) |
| Europa FC | 0 (0%) |
23 mai 2026Primera RFEF - Grupa 2Europa FC3-2Ibiza
23 nov. 2025Primera RFEF - Grupa 2Ibiza1-1Europa FC

