Etapa 13
Heracles Almelo vs FC OSS Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Asito Stadium, Almelo
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Heracles AlmeloRemizăFC OSS
Rezultat
Heracles Almelo
45%
Total goluri
Peste 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Nu
52%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
0
4.5Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
100%Peste 2.5
17 mar. 2023FC OSS1-5Heracles Almelo
19 nov. 2022Heracles Almelo3-0FC OSS
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Heracles Almelo vs FC OSS?
Modelul nostru prezice Heracles Almelo cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Heracles Almelo vs FC OSS?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Heracles Almelo vs FC OSS?
Ambele echipe marchează: Nu (52% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Heracles Almelo vs FC OSS?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Heracles Almelo vs FC OSS?
Heracles Almelo vs FC OSS are loc pe 2 nov. 2026 la Asito Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. N'djoliAtacant
4Goluri
T. van GilstMijlocaș
2Goluri
David VicenteFundaș
1Goluri
Asistențe
T. van GilstMijlocaș
1Asistențe
David VicenteFundaș
1Asistențe
C. AbbasMijlocaș
1Asistențe
D. van der KustFundaș
1Asistențe
Cartonașe
C. AbbasMijlocaș
10
M. te WierikFundaș
10
Golgeteri principali
F. NsingiAtacant
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
R. van der VenneMijlocaș
10
J. MathieuMijlocaș
10
Jafar Howard BynoeMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEVV
10Jucat
8Victories
1Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.5 |
| Proc. de Victorie % | 80% |
| Goluri/Meci | 4.2 |
| Medie Goluri | 3.2 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
18 oct.Vla MVV5-1
9 oct.Vvs Waalwijk3-0
2 oct.Ela Helmond Sport2-2
26 sept.Vvs Vitesse2-0
18 sept.Dla Almere City FC0-1
VDVVD
10Jucat
4Victories
0Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla FC Den Bosch1-2
9 oct.Vvs Helmond Sport3-1
3 oct.Vvs MVV4-1
26 sept.Dla Emmen0-1
18 sept.Vvs Dordrecht3-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 2 |
| Medie Goluri | 4.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 100% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Heracles Almelo | 8 | 4 pe meci |
| FC OSS | 1 | 0.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Heracles Almelo | 1 (50%) |
| FC OSS | 0 (0%) |
17 mar. 2023Eerste DivisieFC OSS1-5Heracles Almelo
19 nov. 2022Eerste DivisieHeracles Almelo3-0FC OSS

