NetherlandsOlanda
Divizia EersteEerste Divisie
Etapa 13

Heracles Almelo vs FC OSS Pronostic și Sfaturi de Pariuri

2 nov. 2026
19:00
Asito Stadium, Almelo

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
Heracles AlmeloRemizăFC OSS
Rezultat
Heracles Almelo
45%
Total goluri
Peste 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Nu
52%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Heracles Almelo2
0Remize
0FC OSS
4.5Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
100%Peste 2.5
17 mar. 2023FC OSS1-5Heracles Almelo
19 nov. 2022Heracles Almelo3-0FC OSS
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Heracles Almelo vs FC OSS?
Modelul nostru prezice Heracles Almelo cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Heracles Almelo vs FC OSS?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Heracles Almelo vs FC OSS?
Ambele echipe marchează: Nu (52% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Heracles Almelo vs FC OSS?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Heracles Almelo vs FC OSS?
Heracles Almelo vs FC OSS are loc pe 2 nov. 2026 la Asito Stadium.

Informații suplimentare

Heracles AlmeloHeracles Almelo

Golgeteri principali

J. N'djoli
J. N'djoliAtacant
4Goluri
T. van Gilst
T. van GilstMijlocaș
2Goluri
David Vicente
David VicenteFundaș
1Goluri

Asistențe

T. van Gilst
T. van GilstMijlocaș
1Asistențe
David Vicente
David VicenteFundaș
1Asistențe
C. Abbas
C. AbbasMijlocaș
1Asistențe
D. van der Kust
D. van der KustFundaș
1Asistențe

Cartonașe

C. Abbas
C. AbbasMijlocaș
10
M. te Wierik
M. te WierikFundaș
10
FC OSSFC OSS

Golgeteri principali

F. Nsingi
F. NsingiAtacant
1Goluri

Asistențe

Fără date

Cartonașe

R. van der Venne
R. van der VenneMijlocaș
10
J. Mathieu
J. MathieuMijlocaș
10
Jafar Howard Bynoe
Jafar Howard BynoeMijlocaș
10

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Heracles Almelo
DVEVV
10Jucat
8Victories
1Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci2.5
Proc. de Victorie %80%
Goluri/Meci4.2
Medie Goluri3.2
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

18 oct.Vla MVV5-1
9 oct.Vvs Waalwijk3-0
2 oct.Ela Helmond Sport2-2
26 sept.Vvs Vitesse2-0
18 sept.Dla Almere City FC0-1
FC OSS
VDVVD
10Jucat
4Victories
0Remize
6Înfrângeri
Puncte/Meci1.2
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci3
Medie Goluri1.5
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

16 oct.Dla FC Den Bosch1-2
9 oct.Vvs Helmond Sport3-1
3 oct.Vvs MVV4-1
26 sept.Dla Emmen0-1
18 sept.Vvs Dordrecht3-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri2
Medie Goluri4.5
Ambele Echipe Marchează50%
Peste 2.5 Goluri100%
Peste 1.5 Goluri100%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Heracles Almelo84 pe meci
FC OSS10.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Heracles Almelo1 (50%)
FC OSS0 (0%)
17 mar. 2023Eerste DivisieFC OSS1-5Heracles Almelo
19 nov. 2022Eerste DivisieHeracles Almelo3-0FC OSS

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.