Etapa 11
Heerenveen vs NEC Nijmegen Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
HeerenveenRemizăNEC Nijmegen
Rezultat
Heerenveen
45%
Total goluri
Peste 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
64%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
7Remize
8
2.85Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
22 mar. 2026NEC Nijmegen2-2Heerenveen
21 sept. 2025Heerenveen3-2NEC Nijmegen
27 apr. 2025Heerenveen1-0NEC Nijmegen
19 oct. 2024NEC Nijmegen3-0Heerenveen
10 mar. 2024NEC Nijmegen2-0Heerenveen
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Heerenveen vs NEC Nijmegen?
Modelul nostru prezice Heerenveen cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Heerenveen vs NEC Nijmegen?
Ambele echipe marchează: Da (64% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Heerenveen vs NEC Nijmegen?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Heerenveen vs NEC Nijmegen?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Heerenveen vs NEC Nijmegen?
Heerenveen vs NEC Nijmegen are loc pe 31 oct. 2026 la Abe Lenstra Stadion.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. TrenskowMijlocaș
1Goluri
L. OyenAtacant
1Goluri
M. RiveraMijlocaș
1Goluri
Asistențe
J. TrenskowMijlocaș
1Asistențe
S. KerstenFundaș
1Asistențe
Cartonașe
J. TrenskowMijlocaș
10
L. OyenAtacant
10
D. ProperMijlocaș
10
Golgeteri principali
K. SierhuisAtacant
2Goluri
T. CheryAtacant
1Goluri
B. LinssenAtacant
1Goluri
Adam TahauiAtacant
1Goluri
Asistențe
T. CheryAtacant
1Asistențe
Clement BischoffMijlocaș
1Asistențe
D. TadićAtacant
1Asistențe
Cartonașe
B. PereiraFundaș
10
I. Hansen-AarøenMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEVDV
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
16 oct.Vvs Excelsior4-0
9 oct.Dla PSV Eindhoven0-2
19 sept.Vla Sparta Rotterdam4-0
13 sept.Evs Telstar0-0
6 sept.Dvs AZ Alkmaar2-3
DDEEE
10Jucat
1Victories
4Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.7 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
15 oct.Evs Levski Sofia1-1
10 oct.Ela Ajax1-1
20 sept.Evs GO Ahead Eagles1-1
17 sept.Dla Juventus0-5
12 sept.Dla Cambuur0-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.85 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Heerenveen | 25 | 1.25 pe meci |
| NEC Nijmegen | 32 | 1.6 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Heerenveen | 2 (10%) |
| NEC Nijmegen | 7 (35%) |
22 mar. 2026EredivisieNEC Nijmegen2-2Heerenveen
21 sept. 2025EredivisieHeerenveen3-2NEC Nijmegen
27 apr. 2025EredivisieHeerenveen1-0NEC Nijmegen
19 oct. 2024EredivisieNEC Nijmegen3-0Heerenveen
10 mar. 2024EredivisieNEC Nijmegen2-0Heerenveen
7 oct. 2023EredivisieHeerenveen1-1NEC Nijmegen
6 mai 2023EredivisieNEC Nijmegen2-3Heerenveen
4 sept. 2022EredivisieHeerenveen0-0NEC Nijmegen
13 feb. 2022EredivisieHeerenveen0-1NEC Nijmegen
6 nov. 2021EredivisieNEC Nijmegen1-1Heerenveen
14 mai 2017EredivisieHeerenveen0-2NEC Nijmegen
20 aug. 2016EredivisieNEC Nijmegen2-1Heerenveen
20 feb. 2016EredivisieHeerenveen1-1NEC Nijmegen
18 sept. 2015EredivisieNEC Nijmegen2-0Heerenveen
22 mar. 2014EredivisieHeerenveen2-2NEC Nijmegen
25 oct. 2013EredivisieNEC Nijmegen2-1Heerenveen
16 mar. 2013EredivisieNEC Nijmegen1-3Heerenveen
12 aug. 2012EredivisieHeerenveen0-2NEC Nijmegen
14 apr. 2012EredivisieNEC Nijmegen2-4Heerenveen
6 aug. 2011EredivisieHeerenveen2-2NEC Nijmegen

