Etapa 7
Hassania Agadir vs Renașterea Berkane Pronostic și Sfaturi de Pariuri
6 nov. 2026
18:00
Stade Adrar, Agadir
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
9
1.8Medie Goluri
35%Ambele Echipe Marchează
30%Peste 2.5
14 iun. 2026Hassania Agadir1-0Renașterea Berkane
4 mar. 2026Renașterea Berkane2-1Hassania Agadir
13 apr. 2025Hassania Agadir2-0Renașterea Berkane
23 nov. 2024Renașterea Berkane2-1Hassania Agadir
10 mar. 2024Hassania Agadir0-2Renașterea Berkane
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Hassania Agadir vs Renașterea Berkane?
Hassania Agadir vs Renașterea Berkane are loc pe 6 nov. 2026 la Stade Adrar.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 4 | +2 | 9 | ||
| 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | +4 | 7 | ||
| 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | +3 | 7 | ||
| 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | +2 | 7 | ||
| 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 | 7 | ||
| 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | +1 | 7 | ||
| 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 11 | 0 | 6 | ||
| 8 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | +1 | 5 | ||
| 9 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 5 | ||
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | +1 | 4 | ||
| 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 4 | ||
| 12 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | ||
| 13 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | -1 | 3 | ||
| 14 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3 | ||
| 15 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | ||
| 16 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 1 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVDVE
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
12 oct.Evs FAR Rabat2-2
8 oct.Vla CR Khemis Zemamra5-2
3 oct.Dvs Maghreb Fès1-2
27 sept.Vla Kawkab Marrakech3-2
5 iul.Evs Kawkab Marrakech1-1
VVEEE
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
13 oct.Evs CR Khemis Zemamra2-2
8 oct.Ela UTS Rabat0-0
27 sept.Ela Moghreb Tetouan0-0
5 iul.Vla Difaa EL Jadida3-1
2 iul.Vvs Wydad AC2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 35% |
| Peste 2.5 Goluri | 30% |
| Peste 1.5 Goluri | 55% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Hassania Agadir | 18 | 0.9 pe meci |
| Renașterea Berkane | 18 | 0.9 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Hassania Agadir | 8 (40%) |
| Renașterea Berkane | 8 (40%) |
14 iun. 2026Botola ProHassania Agadir1-0Renașterea Berkane
4 mar. 2026Botola ProRenașterea Berkane2-1Hassania Agadir
13 apr. 2025Botola ProHassania Agadir2-0Renașterea Berkane
23 nov. 2024Botola ProRenașterea Berkane2-1Hassania Agadir
10 mar. 2024Botola ProHassania Agadir0-2Renașterea Berkane
4 nov. 2023Botola ProRenașterea Berkane0-0Hassania Agadir
29 ian. 2023Botola ProHassania Agadir0-1Renașterea Berkane
1 sept. 2022Botola ProRenașterea Berkane0-1Hassania Agadir
2 mar. 2022Botola ProHassania Agadir2-0Renașterea Berkane
29 sept. 2021Botola ProRenașterea Berkane0-0Hassania Agadir
13 iul. 2021Botola ProRenașterea Berkane1-0Hassania Agadir
17 apr. 2021Botola ProHassania Agadir1-2Renașterea Berkane
15 feb. 2020Botola ProRenașterea Berkane1-1Hassania Agadir
6 oct. 2019Botola ProHassania Agadir0-1Renașterea Berkane
6 mar. 2019Botola ProHassania Agadir3-2Renașterea Berkane
21 oct. 2018Botola ProRenașterea Berkane0-0Hassania Agadir
28 feb. 2018Botola ProRenașterea Berkane1-1Hassania Agadir
17 sept. 2017Botola ProHassania Agadir3-0Renașterea Berkane
21 mai 2017Botola ProRenașterea Berkane1-0Hassania Agadir
24 dec. 2016Botola ProHassania Agadir1-2Renașterea Berkane

