Etapa 13
Hansa Rostock vs SG Sonnenhof Großaspach Pronostic și Sfaturi de Pariuri
7 nov. 2026
13:00
Ostseestadion, Rostock
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Hansa RostockRemizăSG Sonnenhof Großaspach
Rezultat
Hansa Rostock
45%
Total goluri
Peste 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
7Remize
3
1.25Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
17%Peste 2.5
15 feb. 2020SG Sonnenhof Großaspach0-1Hansa Rostock
17 aug. 2019Hansa Rostock0-1SG Sonnenhof Großaspach
9 mar. 2019Hansa Rostock0-0SG Sonnenhof Großaspach
22 sept. 2018SG Sonnenhof Großaspach0-0Hansa Rostock
20 mar. 2018SG Sonnenhof Großaspach0-0Hansa Rostock
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Hansa Rostock vs SG Sonnenhof Großaspach?
Modelul nostru prezice Hansa Rostock cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Hansa Rostock vs SG Sonnenhof Großaspach?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Hansa Rostock vs SG Sonnenhof Großaspach?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Hansa Rostock vs SG Sonnenhof Großaspach?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Hansa Rostock vs SG Sonnenhof Großaspach?
Hansa Rostock vs SG Sonnenhof Großaspach are loc pe 7 nov. 2026 la Ostseestadion.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
K. FatkićMijlocaș
1Goluri
M. SchusterMijlocaș
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
N. KölleFundaș
30
Ouassim KaradaFundaș
30
F. CarstensFundaș
20
L. DajakuMijlocaș
20
B. DietzeMijlocaș
20
Golgeteri principali
F. EiseleAtacant
1Goluri
L. MolinariMijlocaș
1Goluri
Asistențe
F. EiseleAtacant
1Asistențe
Cartonașe
Volkan CeliktasMijlocaș
40
A. AidonisFundaș
30
L. MolinariMijlocaș
20
L. StoppelMijlocaș
20
F. EiseleAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEVDD
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
17 oct.Dla Alemannia Aachen0-2
13 oct.Dvs SV Meppen0-2
10 oct.Vla Würzburger Kickers2-0
20 sept.Ela Rot-Weiß Essen1-1
16 sept.Vvs Stuttgart II3-2
EDDEV
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
17 oct.Vvs Preußen Münster3-2
14 oct.Ela FC Viktoria Köln2-2
10 oct.Dvs Waldhof Mannheim1-5
19 sept.Dla FC Saarbrücken1-2
15 sept.Evs Verl1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 12 |
| Medie Goluri | 1.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 17% |
| Peste 1.5 Goluri | 33% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Hansa Rostock | 6 | 0.5 pe meci |
| SG Sonnenhof Großaspach | 9 | 0.75 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Hansa Rostock | 7 (58%) |
| SG Sonnenhof Großaspach | 6 (50%) |
15 feb. 20203. LigaSG Sonnenhof Großaspach0-1Hansa Rostock
17 aug. 20193. LigaHansa Rostock0-1SG Sonnenhof Großaspach
9 mar. 20193. LigaHansa Rostock0-0SG Sonnenhof Großaspach
22 sept. 20183. LigaSG Sonnenhof Großaspach0-0Hansa Rostock
20 mar. 20183. LigaSG Sonnenhof Großaspach0-0Hansa Rostock
29 iul. 20173. LigaHansa Rostock0-0SG Sonnenhof Großaspach
11 feb. 20173. LigaSG Sonnenhof Großaspach1-1Hansa Rostock
10 aug. 20163. LigaHansa Rostock0-0SG Sonnenhof Großaspach
8 apr. 20163. LigaSG Sonnenhof Großaspach0-1Hansa Rostock
24 oct. 20153. LigaHansa Rostock1-3SG Sonnenhof Großaspach
14 feb. 20153. LigaSG Sonnenhof Großaspach1-1Hansa Rostock
26 aug. 20143. LigaHansa Rostock1-3SG Sonnenhof Großaspach

