Etapa 15
Hamilton Academical vs Ross County Pronostic și Sfaturi de Pariuri
14 nov. 2026
17:30
ZLX Stadium, Hamilton
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Hamilton AcademicalRemizăRoss County
Rezultat
Ross County
45%
Total goluri
Peste 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Da
64%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
9
2.83Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
56%Peste 2.5
27 oct. 2026Ross County1-1Hamilton Academical
12 mai 2021Ross County2-1Hamilton Academical
3 feb. 2021Hamilton Academical1-2Ross County
19 dec. 2020Ross County0-2Hamilton Academical
8 aug. 2020Hamilton Academical0-1Ross County
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Hamilton Academical vs Ross County?
Modelul nostru prezice Ross County cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Hamilton Academical vs Ross County?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Hamilton Academical vs Ross County?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Hamilton Academical vs Ross County?
Ambele echipe marchează: Da (64% încredere).
Când și unde se joacă Hamilton Academical vs Ross County?
Hamilton Academical vs Ross County are loc pe 14 nov. 2026 la ZLX Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 2 | 0 | 45 | 8 | +37 | 35 | ||
| 2 | 13 | 10 | 3 | 0 | 27 | 6 | +21 | 33 | ||
| 3 | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 | 21 | -3 | 20 | ||
| 4 | 12 | 5 | 3 | 4 | 21 | 17 | +4 | 18 | ||
| 5 | 13 | 4 | 1 | 8 | 11 | 21 | -10 | 13 | ||
| 6 | 13 | 3 | 4 | 6 | 10 | 20 | -10 | 13 | ||
| 7 | 13 | 4 | 1 | 8 | 13 | 36 | -23 | 13 | ||
| 8 | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 | 16 | -3 | 12 | ||
| 9 | 13 | 2 | 6 | 5 | 11 | 16 | -5 | 12 | ||
| 10 | 12 | 2 | 3 | 7 | 10 | 18 | -8 | 9 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVEE
10Jucat
7Victories
3Remize
0Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.4 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 0.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
31 oct.Evs Montrose1-1
27 oct.Ela Ross County1-1
24 oct.Vvs East Fife2-1
17 oct.Vla Airdrie United2-1
10 oct.Vla Alloa Athletic3-0
VVVEV
10Jucat
8Victories
2Remize
0Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.6 |
| Proc. de Victorie % | 80% |
| Goluri/Meci | 4.5 |
| Medie Goluri | 3.9 |
| Medie Concediate | 0.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
31 oct.Vla East Kilbride2-1
27 oct.Evs Hamilton Academical1-1
24 oct.Vvs Airdrie United4-0
17 oct.Vla Queen of the South7-1
10 oct.Vla Montrose5-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 2.83 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 56% |
| Peste 1.5 Goluri | 89% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Hamilton Academical | 22 | 1.22 pe meci |
| Ross County | 29 | 1.61 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Hamilton Academical | 3 (17%) |
| Ross County | 3 (17%) |
27 oct. 2026Liga 1Ross County1-1Hamilton Academical
12 mai 2021Premier League ScoțiaRoss County2-1Hamilton Academical
3 feb. 2021Premier League ScoțiaHamilton Academical1-2Ross County
19 dec. 2020Premier League ScoțiaRoss County0-2Hamilton Academical
8 aug. 2020Premier League ScoțiaHamilton Academical0-1Ross County
2 nov. 2019Premier League ScoțiaHamilton Academical2-2Ross County
3 aug. 2019Premier League ScoțiaRoss County3-0Hamilton Academical
28 apr. 2018Premier League ScoțiaHamilton Academical2-0Ross County
17 mar. 2018Premier League ScoțiaRoss County2-2Hamilton Academical
16 dec. 2017Premier League ScoțiaHamilton Academical3-2Ross County
21 oct. 2017Premier League ScoțiaRoss County2-1Hamilton Academical
16 mai 2017Premier League ScoțiaRoss County3-2Hamilton Academical
8 apr. 2017Premier League ScoțiaHamilton Academical1-1Ross County
26 nov. 2016Premier League ScoțiaRoss County1-1Hamilton Academical
27 aug. 2016Premier League ScoțiaHamilton Academical1-0Ross County
20 feb. 2016Premier League ScoțiaRoss County2-1Hamilton Academical
12 dec. 2015Premier League ScoțiaHamilton Academical1-3Ross County
8 aug. 2015Premier League ScoțiaRoss County2-0Hamilton Academical

