Etapa 27
Häcken BK vs IFK Göteborg Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Nordic Wellness Arena, Gothenburg
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Häcken BKRemizăIFK Göteborg
Rezultat
Häcken BK
45%
Total goluri
Peste 2.5
61%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
7Remize
5
3.2Medie Goluri
65%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
11 apr. 2026IFK Göteborg0-2Häcken BK
15 sept. 2025Häcken BK1-2IFK Göteborg
20 apr. 2025IFK Göteborg2-3Häcken BK
15 sept. 2024Häcken BK3-3IFK Göteborg
24 apr. 2024IFK Göteborg0-1Häcken BK
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Häcken BK vs IFK Göteborg?
Modelul nostru prezice Häcken BK cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Häcken BK vs IFK Göteborg?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Häcken BK vs IFK Göteborg?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Häcken BK vs IFK Göteborg?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (61% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Häcken BK vs IFK Göteborg?
Häcken BK vs IFK Göteborg are loc pe 1 nov. 2026 la Nordic Wellness Arena.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23 | 17 | 3 | 3 | 53 | 28 | +25 | 54 | ||
| 2 | 24 | 15 | 2 | 7 | 50 | 21 | +29 | 47 | ||
| 3 | 23 | 13 | 4 | 6 | 49 | 21 | +28 | 43 | ||
| 4 | 23 | 11 | 7 | 5 | 35 | 22 | +13 | 40 | ||
| 5 | 23 | 10 | 9 | 4 | 42 | 30 | +12 | 39 | ||
| 6 | 23 | 11 | 3 | 9 | 38 | 33 | +5 | 36 | ||
| 7 | 24 | 10 | 6 | 8 | 34 | 43 | -9 | 36 | ||
| 8 | 23 | 10 | 5 | 8 | 34 | 36 | -2 | 35 | ||
| 9 | 24 | 9 | 7 | 8 | 38 | 42 | -4 | 34 | ||
| 10 | 23 | 8 | 6 | 9 | 28 | 21 | +7 | 30 | ||
| 11 | 24 | 8 | 6 | 10 | 36 | 43 | -7 | 30 | ||
| 12 | 23 | 5 | 8 | 10 | 28 | 39 | -11 | 23 | ||
| 13 | 23 | 5 | 5 | 13 | 20 | 35 | -15 | 20 | ||
| 14 | 23 | 5 | 4 | 14 | 21 | 37 | -16 | 19 | ||
| 15 | 23 | 3 | 6 | 14 | 25 | 52 | -27 | 15 | ||
| 16 | 23 | 3 | 5 | 15 | 16 | 44 | -28 | 14 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEEVV
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Vvs Örgryte IS3-0
20 sept.Vla Kalmar FF5-0
11 sept.Evs Mjällby AIF1-1
5 sept.Ela Gais0-0
29 aug.Dvs Västerås SK FK1-3
VVVVE
10Jucat
6Victories
3Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.1 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
17 oct.Ela AIK Stockholm2-2
9 oct.Vvs Västerås SK FK1-0
19 sept.Vla IF Brommapojkarna1-0
12 sept.Vvs Halmstad2-1
7 sept.Vla Mjällby AIF4-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 3.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 65% |
| Peste 2.5 Goluri | 60% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Häcken BK | 38 | 1.9 pe meci |
| IFK Göteborg | 26 | 1.3 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Häcken BK | 6 (30%) |
| IFK Göteborg | 3 (15%) |
11 apr. 2026AllsvenskanIFK Göteborg0-2Häcken BK
15 sept. 2025AllsvenskanHäcken BK1-2IFK Göteborg
20 apr. 2025AllsvenskanIFK Göteborg2-3Häcken BK
15 sept. 2024AllsvenskanHäcken BK3-3IFK Göteborg
24 apr. 2024AllsvenskanIFK Göteborg0-1Häcken BK
27 aug. 2023AllsvenskanIFK Göteborg4-2Häcken BK
29 mai 2023AllsvenskanHäcken BK4-1IFK Göteborg
30 oct. 2022AllsvenskanIFK Göteborg0-4Häcken BK
17 apr. 2022AllsvenskanHäcken BK0-2IFK Göteborg
29 aug. 2021AllsvenskanHäcken BK3-2IFK Göteborg
8 mai 2021AllsvenskanIFK Göteborg1-1Häcken BK
23 nov. 2020AllsvenskanIFK Göteborg1-1Häcken BK
26 iul. 2020AllsvenskanHäcken BK0-0IFK Göteborg
29 sept. 2019AllsvenskanIFK Göteborg0-0Häcken BK
25 mai 2019AllsvenskanHäcken BK1-2IFK Göteborg
24 sept. 2018AllsvenskanHäcken BK4-1IFK Göteborg
28 apr. 2018AllsvenskanIFK Göteborg2-1Häcken BK
20 aug. 2017AllsvenskanIFK Göteborg1-1Häcken BK
2 mai 2017AllsvenskanHäcken BK4-0IFK Göteborg
19 sept. 2016AllsvenskanHäcken BK2-2IFK Göteborg

