Etapa 12
H&H Export vs Rancho Santana Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
ÎncredereSfaturi de pariere
H&H ExportRemizăRancho Santana
Rezultat
H&H Export
35%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
H&H Export au câștigat 3 din 4 meciuri în deplasare (75%)
H&H Export au primit 5 cartonașe roșii în 8 meciuri în acest sezon
H&H Export marchează 63% din goluri în prima repriză
H&H Export primesc 2 goluri pe meci (16 în 8)
Rancho Santana au marcat în fiecare dintre ultimele 7 meciuri
Rancho Santana marchează 38% din goluri după minutul 75 (3 goluri)
Rancho Santana au primit 4 cartonașe roșii în 9 meciuri în acest sezon
Rancho Santana marchează 75% din goluri în a doua repriză
Rancho Santana au câștigat doar 1 din 5 meciuri în deplasare în acest sezon
Ambele echipe au marcat în 7 din ultimele 10 meciuri ale Rancho Santana (70%)
Statistici Cheie
2Remize
0
2.56Medie Goluri
44%Ambele Echipe Marchează
56%Peste 2.5
1 aug. 2026Rancho Santana0-1H&H Export
12 apr. 2026Rancho Santana0-3H&H Export
12 feb. 2026H&H Export3-1Rancho Santana
25 oct. 2025H&H Export2-0Rancho Santana
17 aug. 2025Rancho Santana1-2H&H Export
Întrebări Frecvente
H&H Export vs Rancho Santana: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice H&H Export cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în H&H Export vs Rancho Santana?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în H&H Export vs Rancho Santana?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru H&H Export vs Rancho Santana?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă H&H Export vs Rancho Santana?
H&H Export vs Rancho Santana are loc pe 15 oct. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 34 | 10 | +24 | 29 | ||
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 22 | 12 | +10 | 24 | ||
| 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 8 | +13 | 21 | ||
| 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 13 | 8 | +5 | 21 | ||
| 5 | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 | 17 | -6 | 14 | ||
| 6 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18 | 20 | -2 | 11 | ||
| 7 | 11 | 3 | 2 | 6 | 10 | 16 | -6 | 11 | ||
| 8 | 10 | 3 | 0 | 7 | 5 | 20 | -15 | 9 | ||
| 9 | 11 | 1 | 3 | 7 | 9 | 21 | -12 | 6 | ||
| 10 | 11 | 1 | 2 | 8 | 6 | 17 | -11 | 5 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEDDV
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Vla San Marcos2-0
10 sept.Dvs Diriangén0-1
6 sept.Dvs UNAN Managua1-3
2 sept.Evs Walter Ferretti1-1
30 aug.Dvs Real Estelí0-5
VEEDE
10Jucat
1Victories
3Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.6 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
12 oct.Evs UNAN Managua1-1
3 oct.Dvs Managua1-6
6 sept.Evs Real Estelí1-1
2 sept.Ela Jalapa1-1
30 aug.Vla Matagalpa1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 2.56 |
| Ambele Echipe Marchează | 44% |
| Peste 2.5 Goluri | 56% |
| Peste 1.5 Goluri | 78% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| H&H Export | 18 | 2 pe meci |
| Rancho Santana | 5 | 0.56 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| H&H Export | 5 (56%) |
| Rancho Santana | 0 (0%) |
1 aug. 2026Divizia PrimeraRancho Santana0-1H&H Export
12 apr. 2026Divizia PrimeraRancho Santana0-3H&H Export
12 feb. 2026Divizia PrimeraH&H Export3-1Rancho Santana
25 oct. 2025Divizia PrimeraH&H Export2-0Rancho Santana
17 aug. 2025Divizia PrimeraRancho Santana1-2H&H Export
30 apr. 2025Divizia PrimeraRancho Santana1-1H&H Export
23 feb. 2025Divizia PrimeraH&H Export1-0Rancho Santana
24 nov. 2024Divizia PrimeraH&H Export3-0Rancho Santana
28 sept. 2024Divizia PrimeraRancho Santana2-2H&H Export

