Etapa 27
Gyeongju W vs Seoul W Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Gyeongju WRemizăSeoul W
Rezultat
Seoul W
45%
Total goluri
Sub 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
4
3.35Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
65%Peste 2.5
14 aug. 2026Seoul W0-0Gyeongju W
20 iun. 2026Seoul W1-3Gyeongju W
5 mai 2026Gyeongju W0-1Seoul W
1 sept. 2025Seoul W2-1Gyeongju W
9 iun. 2025Gyeongju W0-2Seoul W
Întrebări Frecvente
Gyeongju W vs Seoul W: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Seoul W cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Gyeongju W vs Seoul W?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Gyeongju W vs Seoul W?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Gyeongju W vs Seoul W?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Gyeongju W vs Seoul W?
Gyeongju W vs Seoul W are loc pe 28 oct. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 19 | 2 | 5 | 59 | 21 | +38 | 59 | ||
| 2 | 28 | 15 | 10 | 3 | 39 | 14 | +25 | 55 | ||
| 3 | 27 | 11 | 4 | 12 | 25 | 34 | -9 | 37 | ||
| 4 | 26 | 11 | 3 | 12 | 26 | 32 | -6 | 36 | ||
| 5 | 26 | 9 | 7 | 10 | 36 | 32 | +4 | 34 | ||
| 6 | 27 | 9 | 6 | 12 | 26 | 34 | -8 | 33 | ||
| 7 | 26 | 6 | 6 | 14 | 21 | 38 | -17 | 24 | ||
| 8 | 26 | 4 | 6 | 16 | 23 | 50 | -27 | 18 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVEDD
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
7 oct.Dvs Hwacheon KSPO W1-2
3 oct.Dvs Boeun Sangmu W0-1
5 sept.Ela Changnyeong W1-1
2 sept.Vla Gumi Sportstoto W1-0
28 aug.Ela Incheon Red Angels W1-1
VEEVV
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 1.3 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 0.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 70% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
7 oct.Vvs Boeun Sangmu W1-0
3 oct.Vla Changnyeong W1-0
23 sept.Evs Hwacheon KSPO W1-1
14 sept.Evs Hwacheon KSPO W0-0
5 sept.Vla Gumi Sportstoto W2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 3.35 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 65% |
| Peste 1.5 Goluri | 80% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Gyeongju W | 41 | 2.05 pe meci |
| Seoul W | 26 | 1.3 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Gyeongju W | 6 (30%) |
| Seoul W | 5 (25%) |
14 aug. 2026WK-LigăSeoul W0-0Gyeongju W
20 iun. 2026WK-LigăSeoul W1-3Gyeongju W
5 mai 2026WK-LigăGyeongju W0-1Seoul W
1 sept. 2025WK-LigăSeoul W2-1Gyeongju W
9 iun. 2025WK-LigăGyeongju W0-2Seoul W
28 apr. 2025WK-LigăGyeongju W2-1Seoul W
15 mar. 2025WK-LigăGyeongju W1-4Seoul W
5 sept. 2024WK-LigăGyeongju W4-3Seoul W
1 iul. 2024WK-LigăSeoul W2-2Gyeongju W
15 mai 2024WK-LigăGyeongju W1-1Seoul W
29 mar. 2024WK-LigăSeoul W1-3Gyeongju W
13 iun. 2023WK-LigăGyeongju W0-0Seoul W
9 mai 2023WK-LigăGyeongju W2-0Seoul W
31 mar. 2023WK-LigăSeoul W0-0Gyeongju W
27 oct. 2022WK-LigăGyeongju W5-3Seoul W
13 iun. 2022WK-LigăGyeongju W4-2Seoul W
5 mai 2022WK-LigăSeoul W1-2Gyeongju W
2 sept. 2021WK-LigăGyeongju W6-0Seoul W
1 iul. 2021WK-LigăSeoul W2-2Gyeongju W
10 mai 2021WK-LigăGyeongju W3-0Seoul W

