Etapa 12
Guidonia Montecelio 1937 vs Perugia Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Stadio Citta dell Aria, Guidonia Montecelio
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
1
1.67Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
31 oct. 2026Guidonia Montecelio 19371-1Perugia
4 ian. 2026Guidonia Montecelio 19371-2Perugia
22 aug. 2025Perugia0-0Guidonia Montecelio 1937
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Guidonia Montecelio 1937 vs Perugia?
Guidonia Montecelio 1937 vs Perugia are loc pe 31 oct. 2026 la Stadio Citta dell Aria.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEVE
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
31 oct.Evs Perugia1-1
17 oct.Vvs Forli3-2
12 oct.Ela Pescara1-1
4 oct.Vvs Pineto1-0
27 sept.Dla Vis Pesaro1-2
VVVDE
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
31 oct.Ela Guidonia Montecelio 19371-1
23 oct.Dvs Pescara1-2
18 oct.Vla Campobasso FC5-1
3 oct.Vla Gubbio3-1
27 sept.Vvs Reggiana1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 3 |
| Medie Goluri | 1.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 33% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Guidonia Montecelio 1937 | 2 | 0.67 pe meci |
| Perugia | 3 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Guidonia Montecelio 1937 | 1 (33%) |
| Perugia | 1 (33%) |
31 oct. 2026Serie C - Grupa BGuidonia Montecelio 19371-1Perugia
4 ian. 2026Serie C - Grupa BGuidonia Montecelio 19371-2Perugia
22 aug. 2025Serie C - Grupa BPerugia0-0Guidonia Montecelio 1937

