Etapa 16
Glentoran vs Bangor Pronostic și Sfaturi de Pariuri
The BetMcLean Oval, Belfast
Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
ÎncredereSfaturi de pariere
GlentoranRemizăBangor
Rezultat
Glentoran
50%
Total goluri
Sub 2.5
53%
Ambele echipe marchează
Nu
52%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
0
2.25Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
12 sept. 2026Glentoran1-1Bangor
10 mar. 2026Bangor0-4Glentoran
28 nov. 2025Bangor1-1Glentoran
16 aug. 2025Glentoran1-0Bangor
Întrebări Frecvente
Glentoran vs Bangor: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Glentoran cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Glentoran vs Bangor?
Ambele echipe marchează: Nu (52% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Glentoran vs Bangor?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Glentoran vs Bangor?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (53% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Glentoran vs Bangor?
Glentoran vs Bangor are loc pe 13 nov. 2026 la The BetMcLean Oval.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 11 | 2 | 1 | 32 | 13 | +19 | 35 | ||
| 2 | 14 | 10 | 3 | 1 | 21 | 11 | +10 | 33 | ||
| 3 | 12 | 8 | 2 | 2 | 22 | 10 | +12 | 26 | ||
| 4 | 13 | 6 | 3 | 4 | 17 | 11 | +6 | 21 | ||
| 5 | 14 | 6 | 0 | 8 | 23 | 17 | +6 | 18 | ||
| 6 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23 | 27 | -4 | 18 | ||
| 7 | 14 | 6 | 0 | 8 | 20 | 29 | -9 | 18 | ||
| 8 | 12 | 4 | 3 | 5 | 17 | 16 | +1 | 15 | ||
| 9 | 13 | 4 | 3 | 6 | 13 | 18 | -5 | 15 | ||
| 10 | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 | 23 | -9 | 14 | ||
| 11 | 14 | 2 | 3 | 9 | 12 | 26 | -14 | 9 | ||
| 12 | 14 | 2 | 2 | 10 | 11 | 24 | -13 | 8 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVEVE
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
30 oct.Ela Coleraine FC1-1
17 oct.Vvs Limavady United1-0
9 oct.Ela Portadown0-0
3 oct.Vvs Dungannon Swifts2-0
26 sept.Vvs Carrick Rangers2-0
DDEDV
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
31 oct.Vla Ballymena United1-0
24 oct.Dvs Larne1-2
17 oct.Evs Dungannon Swifts0-0
10 oct.Dla Linfield0-2
4 oct.Dvs Coleraine FC2-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 4 |
| Medie Goluri | 2.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 25% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Glentoran | 7 | 1.75 pe meci |
| Bangor | 2 | 0.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Glentoran | 2 (50%) |
| Bangor | 0 (0%) |
12 sept. 2026Premier LeagueGlentoran1-1Bangor
10 mar. 2026Premier LeagueBangor0-4Glentoran
28 nov. 2025Premier LeagueBangor1-1Glentoran
16 aug. 2025Premier LeagueGlentoran1-0Bangor

