ArgentinaArgentina
Primera NaționalăPrimera Națională
Etapa 24

Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago Pronostic și Sfaturi de Pariuri

9 aug. 2026
2-0
Final
Estadio El Gigante del Norte, Salta
Corect
Selecția noastră
Total goluri
Sub 2.5
2 : 0
FT

Sfaturi de pariere

52%
28%
20%
Gimnasia y TiroRemizăNueva Chicago
Rezultat
Gimnasia y Tiro
52%
Total goluri
Sub 2.5
67%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
40%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.75
@ 2.03
49%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Gimnasia y Tiro2
0Remize
2Nueva Chicago
2.5Medie Goluri
25%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
9 aug. 2026Gimnasia y Tiro2-0Nueva Chicago
23 mar. 2026Nueva Chicago3-1Gimnasia y Tiro
22 sept. 2024Nueva Chicago2-0Gimnasia y Tiro
5 mai 2024Gimnasia y Tiro2-0Nueva Chicago
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Modelul nostru prezice Gimnasia y Tiro cu 52% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 40% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este predicția Handicap asiatic pentru Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Gimnasia y Tiro -0.75 cu 49% încredere.
Câte goluri în Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (67% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Când și unde se joacă Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago are loc pe 9 aug. 2026 la Estadio El Gigante del Norte.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Tristán SuárezTristán Suárez35161543416+1863
2AtlantaAtlanta35194124234+861
3TemperleyTemperley35161274129+1260
4Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy35161095244+858
5MidlandMidland35159114329+1454
6Gimnasia y TiroGimnasia y Tiro351410113734+352
7Deportivo MaipúDeportivo Maipú35149124334+951
8ColegialesColegiales35149123632+451
9San Martín SJSan Martín SJ351212113735+248
10San Martín TucumánSan Martín Tucumán351113113937+246
11Atlético de RafaelaAtlético de Rafaela351210132935-646
12AgropecuarioAgropecuario351110142938-943
13QuilmesQuilmes35119153230+242
14AlmagroAlmagro35119153242-1042
15Chacarita JuniorsChacarita Juniors35116182735-839
16PatronatoPatronato35716122935-637
17Nueva ChicagoNueva Chicago35910162534-937
18Club Atlético GüemesClub Atlético Güemes3568212660-3426

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Gimnasia y Tiro
VDEVD
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.4
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.3
Medie Goluri1.1
Medie Concediate1.2
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

25 oct.Dla Midland0-3
17 oct.Vvs Atlanta3-1
11 oct.Ela Gimnasia Jujuy2-2
4 oct.Dla San Martín Tucumán0-1
27 sept.Vvs Atlético de Rafaela1-0
Nueva Chicago
VDDDE
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
Puncte/Meci0.8
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci1.5
Medie Goluri0.5
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează30%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat50%

Meciuri Recente

26 oct.Evs San Martín SJ1-1
18 oct.Dvs Gimnasia Jujuy0-1
11 oct.Dla Temperley1-2
5 oct.Dvs Deportivo Maipú0-1
27 sept.Vla Almagro1-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri4
Medie Goluri2.5
Ambele Echipe Marchează25%
Peste 2.5 Goluri25%
Peste 1.5 Goluri100%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Gimnasia y Tiro51.25 pe meci
Nueva Chicago51.25 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Gimnasia y Tiro2 (50%)
Nueva Chicago1 (25%)
9 aug. 2026Primera NaționalăGimnasia y Tiro2-0Nueva Chicago
23 mar. 2026Primera NaționalăNueva Chicago3-1Gimnasia y Tiro
22 sept. 2024Primera NaționalăNueva Chicago2-0Gimnasia y Tiro
5 mai 2024Primera NaționalăGimnasia y Tiro2-0Nueva Chicago

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.