Etapa 1
Gillingham vs Barrow Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Priestfield Stadium, Gillingham
Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
ÎncredereSfaturi de pariere
GillinghamRemizăBarrow
Rezultat
Gillingham
50%
Total goluri
Sub 2.5
65%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
3
2.5Medie Goluri
38%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
28 feb. 2026Barrow0-1Gillingham
13 dec. 2025Gillingham2-2Barrow
8 feb. 2025Barrow3-0Gillingham
28 sept. 2024Gillingham2-0Barrow
13 apr. 2024Gillingham3-0Barrow
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Gillingham vs Barrow?
Modelul nostru prezice Gillingham cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Gillingham vs Barrow?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (65% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Gillingham vs Barrow?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Gillingham vs Barrow?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Gillingham vs Barrow?
Gillingham vs Barrow are loc pe 7 nov. 2026 la Priestfield Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
K. HarrisMijlocaș
20
A. SmithFundaș
10
Ronan HaleAtacant
10
J. BrophyAtacant
10
R. McKenzieMijlocaș
10
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEVDE
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
20 oct.Evs Port Vale1-1
17 oct.Dla Accrington ST1-3
10 oct.Vla Rotherham4-1
3 oct.Evs Newport County0-0
26 sept.Dla York City0-3
VVVEV
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.3 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
20 oct.Vla Gloucester City2-0
17 oct.Evs Gloucester City0-0
10 oct.Vla Tamworth2-1
3 oct.Vvs Wealdstone2-1
29 sept.Vvs Scunthorpe3-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 8 |
| Medie Goluri | 2.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 38% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 88% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Gillingham | 10 | 1.25 pe meci |
| Barrow | 10 | 1.25 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Gillingham | 3 (38%) |
| Barrow | 2 (25%) |
28 feb. 2026Liga 2Barrow0-1Gillingham
13 dec. 2025Liga 2Gillingham2-2Barrow
8 feb. 2025Liga 2Barrow3-0Gillingham
28 sept. 2024Liga 2Gillingham2-0Barrow
13 apr. 2024Liga 2Gillingham3-0Barrow
5 mar. 2024Liga 2Barrow2-0Gillingham
1 apr. 2023Liga 2Barrow2-1Gillingham
22 oct. 2022Liga 2Gillingham1-1Barrow

