EnglandAnglia
Cupa FACupa FA
Etapa 1

Gillingham vs Barrow Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Priestfield Stadium, Gillingham

Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

50%
50%
0%
GillinghamRemizăBarrow
Rezultat
Gillingham
50%
Total goluri
Sub 2.5
65%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Gillingham3
2Remize
3Barrow
2.5Medie Goluri
38%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
28 feb. 2026Barrow0-1Gillingham
13 dec. 2025Gillingham2-2Barrow
8 feb. 2025Barrow3-0Gillingham
28 sept. 2024Gillingham2-0Barrow
13 apr. 2024Gillingham3-0Barrow
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Gillingham vs Barrow?
Modelul nostru prezice Gillingham cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Gillingham vs Barrow?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (65% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Gillingham vs Barrow?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Gillingham vs Barrow?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Gillingham vs Barrow?
Gillingham vs Barrow are loc pe 7 nov. 2026 la Priestfield Stadium.

Informații suplimentare

GillinghamGillingham

Golgeteri principali

Fără date

Asistențe

Fără date

Cartonașe

K. Harris
K. HarrisMijlocaș
20
A. Smith
A. SmithFundaș
10
Ronan Hale
Ronan HaleAtacant
10
J. Brophy
J. BrophyAtacant
10
R. McKenzie
R. McKenzieMijlocaș
10
BarrowBarrow

Golgeteri principali

Fără date

Asistențe

Fără date

Cartonașe

Fără date

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Gillingham
DEVDE
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci1.6
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.7
Medie Concediate1.1
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

20 oct.Evs Port Vale1-1
17 oct.Dla Accrington ST1-3
10 oct.Vla Rotherham4-1
3 oct.Evs Newport County0-0
26 sept.Dla York City0-3
Barrow
VVVEV
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci2.3
Proc. de Victorie %70%
Goluri/Meci2.6
Medie Goluri1.9
Medie Concediate0.7
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite50%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

20 oct.Vla Gloucester City2-0
17 oct.Evs Gloucester City0-0
10 oct.Vla Tamworth2-1
3 oct.Vvs Wealdstone2-1
29 sept.Vvs Scunthorpe3-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri8
Medie Goluri2.5
Ambele Echipe Marchează38%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri88%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Gillingham101.25 pe meci
Barrow101.25 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Gillingham3 (38%)
Barrow2 (25%)
28 feb. 2026Liga 2Barrow0-1Gillingham
13 dec. 2025Liga 2Gillingham2-2Barrow
8 feb. 2025Liga 2Barrow3-0Gillingham
28 sept. 2024Liga 2Gillingham2-0Barrow
13 apr. 2024Liga 2Gillingham3-0Barrow
5 mar. 2024Liga 2Barrow2-0Gillingham
1 apr. 2023Liga 2Barrow2-1Gillingham
22 oct. 2022Liga 2Gillingham1-1Barrow

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.