Etapa 13
Génesis vs Real España Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Roberto Suazo Cordova, La Paz
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
GénesisRemizăReal España
Rezultat
Real España
45%
Total goluri
Sub 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
7
1.93Medie Goluri
53%Ambele Echipe Marchează
27%Peste 2.5
9 aug. 2026Real España2-0Génesis
19 mar. 2026Real España2-1Génesis
28 ian. 2026Génesis1-2Real España
27 nov. 2025Real España1-0Génesis
15 sept. 2025Génesis1-1Real España
Întrebări Frecvente
Génesis vs Real España: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Real España cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Génesis vs Real España?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Génesis vs Real España?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Génesis vs Real España?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Génesis vs Real España?
Génesis vs Real España are loc pe 5 nov. 2026 la Estadio Roberto Suazo Cordova.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 22 | 8 | +14 | 23 | ||
| 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 16 | 7 | +9 | 21 | ||
| 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 6 | +9 | 21 | ||
| 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 15 | 9 | +6 | 19 | ||
| 5 | 10 | 2 | 6 | 2 | 8 | 8 | 0 | 12 | ||
| 6 | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | 12 | -1 | 12 | ||
| 7 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 18 | -3 | 12 | ||
| 8 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 9 | +2 | 11 | ||
| 9 | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | 11 | -2 | 10 | ||
| 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 8 | 16 | -8 | 10 | ||
| 11 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 21 | -13 | 8 | ||
| 12 | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | 23 | -13 | 6 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDEDD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
18 oct.Dvs Estrella Roja1-2
10 oct.Dvs CD Olimpia0-1
19 sept.Evs Olancho0-0
13 sept.Dla CD Motagua0-1
7 sept.Vla Juticalpa3-0
VEVVD
10Jucat
6Victories
3Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.1 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 0.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla CD Olimpia1-2
11 oct.Vla Estrella Roja1-0
20 sept.Vvs CD Motagua1-0
12 sept.Ela Olancho1-1
6 sept.Vvs Lobos Upnfm2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 15 |
| Medie Goluri | 1.93 |
| Ambele Echipe Marchează | 53% |
| Peste 2.5 Goluri | 27% |
| Peste 1.5 Goluri | 73% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Génesis | 12 | 0.8 pe meci |
| Real España | 17 | 1.13 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Génesis | 3 (20%) |
| Real España | 5 (33%) |
9 aug. 2026Liga NaționalăReal España2-0Génesis
19 mar. 2026Liga NaționalăReal España2-1Génesis
28 ian. 2026Liga NaționalăGénesis1-2Real España
27 nov. 2025Liga NaționalăReal España1-0Génesis
15 sept. 2025Liga NaționalăGénesis1-1Real España
6 mar. 2025Liga NaționalăGénesis2-0Real España
19 ian. 2025Liga NaționalăReal España1-1Génesis
7 dec. 2024Liga NaționalăReal España2-0Génesis
5 dec. 2024Liga NaționalăGénesis1-1Real España
27 oct. 2024Liga NaționalăGénesis1-1Real España
17 aug. 2024Liga NaționalăReal España1-0Génesis
24 apr. 2024Liga NaționalăReal España2-1Génesis
28 feb. 2024Liga NaționalăGénesis1-0Real España
24 oct. 2023Liga NaționalăReal España0-0Génesis
27 aug. 2023Liga NaționalăGénesis2-1Real España

