Etapa 9
Geita Gold vs Fountain Gate Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Geita Gold Mine Stadium
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Geita GoldRemizăFountain Gate
Rezultat
Geita Gold
45%
Total goluri
Peste 2.5
65%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Geita Gold nu au marcat în 3 din 6 meciuri (50%)
Fountain Gate nu au marcat în 4 din 6 meciuri (67%)
Fountain Gate primesc 56% din goluri după minutul 75 (5 goluri)
Fountain Gate au pierdut ultimele 3 meciuri din campionat
Ambele echipe au marcat în doar 1 din ultimele 6 meciuri ale Fountain Gate (17%)
Statistici Cheie
1Remize
2
2.25Medie Goluri
75%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
25 mai 2024Fountain Gate2-1Geita Gold
21 dec. 2023Geita Gold1-0Fountain Gate
30 dec. 2022Fountain Gate2-1Geita Gold
21 sept. 2022Geita Gold1-1Fountain Gate
Întrebări Frecvente
Geita Gold vs Fountain Gate: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Geita Gold cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Geita Gold vs Fountain Gate?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Geita Gold vs Fountain Gate?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (65% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Geita Gold vs Fountain Gate?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Când și unde se joacă Geita Gold vs Fountain Gate?
Geita Gold vs Fountain Gate are loc pe 26 oct. 2026 la Geita Gold Mine Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 13 | 3 | +10 | 21 | ||
| 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 17 | 4 | +13 | 18 | ||
| 3 | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 | 7 | +6 | 17 | ||
| 4 | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 7 | +1 | 12 | ||
| 5 | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | 10 | +4 | 11 | ||
| 6 | 7 | 3 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 11 | ||
| 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 9 | +1 | 10 | ||
| 8 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 7 | 0 | 10 | ||
| 9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 11 | -2 | 10 | ||
| 10 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 11 | -4 | 9 | ||
| 11 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 7 | ||
| 12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 7 | ||
| 13 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 6 | ||
| 14 | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 5 | ||
| 15 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 13 | -5 | 4 | ||
| 16 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 4 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVVDD
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
8 oct.Dla Pamba Jiji0-4
25 maiDla Fountain Gate1-2
9 mar.Vla Dodoma Jiji1-0
21 dec.Vvs Fountain Gate1-0
21 oct.Evs Dodoma Jiji2-2
VDDDD
10Jucat
2Victories
1Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.7 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.2 |
| Medie Goluri | 0.6 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 70% |
Meciuri Recente
9 oct.Dvs JKT Tanzania1-2
31 aug.Dvs Young Africans0-2
28 aug.Dvs Orașul Mbeya0-2
25 aug.Dla Namungo0-1
18 aug.Vvs Mashujaa1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 4 |
| Medie Goluri | 2.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 75% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Geita Gold | 4 | 1 pe meci |
| Fountain Gate | 5 | 1.25 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Geita Gold | 1 (25%) |
| Fountain Gate | 0 (0%) |
25 mai 2024Ligi kuu BaraFountain Gate2-1Geita Gold
21 dec. 2023Ligi kuu BaraGeita Gold1-0Fountain Gate
30 dec. 2022Ligi kuu BaraFountain Gate2-1Geita Gold
21 sept. 2022Ligi kuu BaraGeita Gold1-1Fountain Gate

