Etapa 1
Fleetwood Town vs Rochdale Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Highbury Stadium, Fleetwood
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Fleetwood TownRemizăRochdale
Rezultat
Rochdale
45%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
5
2.33Medie Goluri
56%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
26 sept. 2026Fleetwood Town1-2Rochdale
10 apr. 2021Fleetwood Town1-0Rochdale
3 oct. 2020Rochdale2-1Fleetwood Town
26 dec. 2019Rochdale2-3Fleetwood Town
21 sept. 2019Fleetwood Town2-1Rochdale
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Fleetwood Town vs Rochdale?
Modelul nostru prezice Rochdale cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Fleetwood Town vs Rochdale?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Fleetwood Town vs Rochdale?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Fleetwood Town vs Rochdale?
Fleetwood Town vs Rochdale are loc pe 7 nov. 2026 la Highbury Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
C. EvansAtacant
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
C. EvansAtacant
10
R. BennettFundaș
10
H. NealMijlocaș
10
R. CirinoMijlocaș
10
Golgeteri principali
E. Ebanks-LandellFundaș
1Goluri
Asistențe
R. EastMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
Nils RammingPortar
10
O. Adebayo-RowlingFundaș
10
S. SherringFundaș
10
Kaiden WilsonFundaș
10
B. BilongoFundaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDEVD
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
20 oct.Dla Cheltenham2-4
17 oct.Vvs Rotherham2-0
10 oct.Evs Walsall1-1
3 oct.Dla Salford City0-1
26 sept.Dvs Rochdale1-2
VVEDE
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
20 oct.Evs Grimsby2-2
17 oct.Dla Crewe2-3
10 oct.Ela Tranmere Rovers1-1
3 oct.Vvs Swindon Town1-0
26 sept.Vla Fleetwood Town2-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 2.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 56% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 72% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Fleetwood Town | 22 | 1.22 pe meci |
| Rochdale | 20 | 1.11 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Fleetwood Town | 6 (33%) |
| Rochdale | 4 (22%) |
26 sept. 2026Liga 2Fleetwood Town1-2Rochdale
10 apr. 2021Liga 1Fleetwood Town1-0Rochdale
3 oct. 2020Liga 1Rochdale2-1Fleetwood Town
26 dec. 2019Liga 1Rochdale2-3Fleetwood Town
21 sept. 2019Liga 1Fleetwood Town2-1Rochdale
19 ian. 2019Liga 1Rochdale1-1Fleetwood Town
18 aug. 2018Liga 1Fleetwood Town2-2Rochdale
20 mar. 2018Liga 1Rochdale0-2Fleetwood Town
14 oct. 2017Liga 1Fleetwood Town2-2Rochdale
11 feb. 2017Liga 1Fleetwood Town0-0Rochdale
17 sept. 2016Liga 1Rochdale2-1Fleetwood Town
23 feb. 2016Liga 1Rochdale1-0Fleetwood Town
5 sept. 2015Liga 1Fleetwood Town1-1Rochdale
14 mar. 2015Liga 1Fleetwood Town1-0Rochdale
28 dec. 2014Liga 1Rochdale0-2Fleetwood Town
29 mar. 2014Liga 2Fleetwood Town0-0Rochdale
14 dec. 2013Liga 2Rochdale1-2Fleetwood Town
6 apr. 2013Liga 2Fleetwood Town0-3Rochdale

