Etapa 12
FK Crvena Zvezda vs Mladost Lučani Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Rajko Mitić Stadion, Belgrade
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
0
4.5Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
100%Peste 2.5
20 dec. 2025FK Crvena Zvezda4-0Mladost Lučani
15 aug. 2025Mladost Lučani1-4FK Crvena Zvezda
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă FK Crvena Zvezda vs Mladost Lučani?
FK Crvena Zvezda vs Mladost Lučani are loc pe 18 oct. 2026 la Rajko Mitić Stadion.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVD
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 60% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
15 oct.Dla FC Lugano2-3
10 oct.Vla Radnički 19233-0
20 sept.Vvs Radnički NIS3-0
17 sept.Vla Železničar Pančevo2-1
13 sept.Vla IMT Novi Beograd1-0
VDVDE
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
12 oct.Evs OFK Belgrad0-0
12 sept.Dla Radnički 19230-5
5 sept.Vvs Radnički NIS1-0
30 aug.Dla IMT Novi Beograd0-2
23 aug.Vvs FK Partizan3-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 2 |
| Medie Goluri | 4.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 100% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| FK Crvena Zvezda | 8 | 4 pe meci |
| Mladost Lučani | 1 | 0.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| FK Crvena Zvezda | 1 (50%) |
| Mladost Lučani | 0 (0%) |
20 dec. 2025Super LigFK Crvena Zvezda4-0Mladost Lučani
15 aug. 2025Super LigMladost Lučani1-4FK Crvena Zvezda

