Etapa 35
FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Seoul World Cup Stadium, Seoul
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
FC SeoulRemizăUlsan Hyundai FC
Rezultat
FC Seoul
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
11
2.75Medie Goluri
65%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
8 sept. 2026Ulsan Hyundai FC1-0FC Seoul
26 iul. 2026FC Seoul1-3Ulsan Hyundai FC
15 apr. 2026Ulsan Hyundai FC1-4FC Seoul
24 aug. 2025FC Seoul3-2Ulsan Hyundai FC
20 iul. 2025FC Seoul1-0Ulsan Hyundai FC
Întrebări Frecvente
FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice FC Seoul cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Când și unde se joacă FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC?
FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC are loc pe 8 nov. 2026 la Seoul World Cup Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 20 | 7 | 6 | 61 | 29 | +32 | 67 | ||
| 2 | 33 | 15 | 6 | 12 | 52 | 47 | +5 | 51 | ||
| 3 | 33 | 13 | 10 | 10 | 53 | 41 | +12 | 49 | ||
| 4 | 33 | 12 | 12 | 9 | 43 | 33 | +10 | 48 | ||
| 5 | 33 | 11 | 15 | 7 | 40 | 30 | +10 | 48 | ||
| 6 | 33 | 12 | 10 | 11 | 43 | 35 | +8 | 46 | ||
| 7 | 33 | 12 | 10 | 11 | 39 | 37 | +2 | 46 | ||
| 8 | 33 | 10 | 13 | 10 | 40 | 48 | -8 | 43 | ||
| 9 | 33 | 11 | 9 | 13 | 30 | 39 | -9 | 42 | ||
| 10 | 33 | 5 | 19 | 9 | 33 | 41 | -8 | 34 | ||
| 11 | 33 | 7 | 11 | 15 | 32 | 47 | -15 | 32 | ||
| 12 | 33 | 3 | 12 | 18 | 30 | 69 | -39 | 21 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVDEE
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
24 oct.Evs Gangwon FC1-1
18 oct.Evs Gimcheon Sangmu FC2-2
14 oct.Dla Victoria Melbourne0-3
10 oct.Vvs Jeju United FC2-1
20 sept.Dla Pohang Steelers1-2
VDDVE
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
24 oct.Evs Pohang Steelers2-2
17 oct.Vvs Bucheon FC 19952-1
11 oct.Dla Gwangju FC3-4
19 sept.Dla FC Anyang1-2
12 sept.Vvs Incheon United2-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.75 |
| Ambele Echipe Marchează | 65% |
| Peste 2.5 Goluri | 60% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| FC Seoul | 23 | 1.15 pe meci |
| Ulsan Hyundai FC | 32 | 1.6 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| FC Seoul | 3 (15%) |
| Ulsan Hyundai FC | 6 (30%) |
8 sept. 2026K Liga 1Ulsan Hyundai FC1-0FC Seoul
26 iul. 2026K Liga 1FC Seoul1-3Ulsan Hyundai FC
15 apr. 2026K Liga 1Ulsan Hyundai FC1-4FC Seoul
24 aug. 2025K Liga 1FC Seoul3-2Ulsan Hyundai FC
20 iul. 2025K Liga 1FC Seoul1-0Ulsan Hyundai FC
5 apr. 2025K Liga 1Ulsan Hyundai FC0-0FC Seoul
10 nov. 2024K Liga 1FC Seoul1-1Ulsan Hyundai FC
13 iul. 2024K Liga 1Ulsan Hyundai FC1-0FC Seoul
16 iun. 2024K Liga 1Ulsan Hyundai FC2-2FC Seoul
4 mai 2024K Liga 1FC Seoul0-1Ulsan Hyundai FC
27 aug. 2023K Liga 1FC Seoul2-2Ulsan Hyundai FC
14 mai 2023K Liga 1Ulsan Hyundai FC3-2FC Seoul
12 mar. 2023K Liga 1FC Seoul1-2Ulsan Hyundai FC
2 aug. 2022K Liga 1Ulsan Hyundai FC1-1FC Seoul
22 iun. 2022K Liga 1FC Seoul1-2Ulsan Hyundai FC
11 mar. 2022K Liga 1Ulsan Hyundai FC2-1FC Seoul
25 aug. 2021K Liga 1FC Seoul1-2Ulsan Hyundai FC
31 iul. 2021K Liga 1FC Seoul0-0Ulsan Hyundai FC
7 apr. 2021K Liga 1Ulsan Hyundai FC3-2FC Seoul
30 aug. 2020K Liga 1Ulsan Hyundai FC3-0FC Seoul

