South KoreaCoreea de Sud
K League 1K Liga 1
Etapa 34

FC Seoul vs Incheon United Pronostic și Sfaturi de Pariuri

1 nov. 2026
07:30
Seoul World Cup Stadium, Seoul

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
FC SeoulRemizăIncheon United
Rezultat
FC Seoul
45%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

FC Seoul9
5Remize
6Incheon United
1.6Medie Goluri
35%Ambele Echipe Marchează
20%Peste 2.5
5 sept. 2026FC Seoul1-0Incheon United
5 iul. 2026FC Seoul1-0Incheon United
28 feb. 2026Incheon United1-2FC Seoul
27 iul. 2024Incheon United0-1FC Seoul
11 mai 2024Incheon United1-2FC Seoul
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

FC Seoul vs Incheon United: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice FC Seoul cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru FC Seoul vs Incheon United?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în FC Seoul vs Incheon United?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în FC Seoul vs Incheon United?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Când și unde se joacă FC Seoul vs Incheon United?
FC Seoul vs Incheon United are loc pe 1 nov. 2026 la Seoul World Cup Stadium.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1FC SeoulFC Seoul3320766129+3267
2Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC33156125247+551
3Daejeon CitizenDaejeon Citizen331310105341+1249
4Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors33121294333+1048
5Gangwon FCGangwon FC33111574030+1048
6Incheon UnitedIncheon United331210114335+846
7Jeju United FCJeju United FC331210113937+246
8FC AnyangFC Anyang331013104048-843
9Pohang SteelersPohang Steelers33119133039-942
10Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu FC3351993341-834
11Bucheon FC 1995Bucheon FC 199533711153247-1532
12Gwangju FCGwangju FC33312183069-3921

Formă Detaliată & Meciuri Recente

FC Seoul
DVDEE
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.4
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.4
Medie Concediate1.4
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

24 oct.Evs Gangwon FC1-1
18 oct.Evs Gimcheon Sangmu FC2-2
14 oct.Dla Victoria Melbourne0-3
10 oct.Vvs Jeju United FC2-1
20 sept.Dla Pohang Steelers1-2
Incheon United
EEVEV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.3
Medie Goluri1.3
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

24 oct.Vvs Jeju United FC3-1
18 oct.Ela Gangwon FC1-1
9 oct.Vvs Pohang Steelers3-0
27 sept.Ela Gangwon FC0-0
20 sept.Evs Daejeon Citizen1-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri1.6
Ambele Echipe Marchează35%
Peste 2.5 Goluri20%
Peste 1.5 Goluri45%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
FC Seoul170.85 pe meci
Incheon United150.75 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
FC Seoul7 (35%)
Incheon United8 (40%)
5 sept. 2026K Liga 1FC Seoul1-0Incheon United
5 iul. 2026K Liga 1FC Seoul1-0Incheon United
28 feb. 2026K Liga 1Incheon United1-2FC Seoul
27 iul. 2024K Liga 1Incheon United0-1FC Seoul
11 mai 2024K Liga 1Incheon United1-2FC Seoul
10 mar. 2024K Liga 1FC Seoul0-0Incheon United
22 iul. 2023K Liga 1FC Seoul0-1Incheon United
7 iun. 2023K Liga 1Incheon United1-1FC Seoul
25 feb. 2023K Liga 1FC Seoul2-1Incheon United
27 aug. 2022K Liga 1Incheon United2-0FC Seoul
25 iun. 2022K Liga 1FC Seoul1-1Incheon United
26 feb. 2022K Liga 1Incheon United1-1FC Seoul
30 oct. 2021K Liga 1Incheon United2-0FC Seoul
22 sept. 2021K Liga 1FC Seoul0-0Incheon United
14 iul. 2021K Liga 1FC Seoul0-1Incheon United
13 mar. 2021K Liga 1Incheon United0-1FC Seoul
31 oct. 2020K Liga 1FC Seoul0-1Incheon United
16 sept. 2020K Liga 1Incheon United1-0FC Seoul
27 iun. 2020K Liga 1FC Seoul1-0Incheon United
15 sept. 2019K Liga 1FC Seoul3-1Incheon United

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.