Etapa 34
FC Seoul vs Incheon United Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Seoul World Cup Stadium, Seoul
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
FC SeoulRemizăIncheon United
Rezultat
FC Seoul
45%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
6
1.6Medie Goluri
35%Ambele Echipe Marchează
20%Peste 2.5
5 sept. 2026FC Seoul1-0Incheon United
5 iul. 2026FC Seoul1-0Incheon United
28 feb. 2026Incheon United1-2FC Seoul
27 iul. 2024Incheon United0-1FC Seoul
11 mai 2024Incheon United1-2FC Seoul
Întrebări Frecvente
FC Seoul vs Incheon United: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice FC Seoul cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru FC Seoul vs Incheon United?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în FC Seoul vs Incheon United?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în FC Seoul vs Incheon United?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Când și unde se joacă FC Seoul vs Incheon United?
FC Seoul vs Incheon United are loc pe 1 nov. 2026 la Seoul World Cup Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 20 | 7 | 6 | 61 | 29 | +32 | 67 | ||
| 2 | 33 | 15 | 6 | 12 | 52 | 47 | +5 | 51 | ||
| 3 | 33 | 13 | 10 | 10 | 53 | 41 | +12 | 49 | ||
| 4 | 33 | 12 | 12 | 9 | 43 | 33 | +10 | 48 | ||
| 5 | 33 | 11 | 15 | 7 | 40 | 30 | +10 | 48 | ||
| 6 | 33 | 12 | 10 | 11 | 43 | 35 | +8 | 46 | ||
| 7 | 33 | 12 | 10 | 11 | 39 | 37 | +2 | 46 | ||
| 8 | 33 | 10 | 13 | 10 | 40 | 48 | -8 | 43 | ||
| 9 | 33 | 11 | 9 | 13 | 30 | 39 | -9 | 42 | ||
| 10 | 33 | 5 | 19 | 9 | 33 | 41 | -8 | 34 | ||
| 11 | 33 | 7 | 11 | 15 | 32 | 47 | -15 | 32 | ||
| 12 | 33 | 3 | 12 | 18 | 30 | 69 | -39 | 21 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVDEE
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
24 oct.Evs Gangwon FC1-1
18 oct.Evs Gimcheon Sangmu FC2-2
14 oct.Dla Victoria Melbourne0-3
10 oct.Vvs Jeju United FC2-1
20 sept.Dla Pohang Steelers1-2
EEVEV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
24 oct.Vvs Jeju United FC3-1
18 oct.Ela Gangwon FC1-1
9 oct.Vvs Pohang Steelers3-0
27 sept.Ela Gangwon FC0-0
20 sept.Evs Daejeon Citizen1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 35% |
| Peste 2.5 Goluri | 20% |
| Peste 1.5 Goluri | 45% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| FC Seoul | 17 | 0.85 pe meci |
| Incheon United | 15 | 0.75 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| FC Seoul | 7 (35%) |
| Incheon United | 8 (40%) |
5 sept. 2026K Liga 1FC Seoul1-0Incheon United
5 iul. 2026K Liga 1FC Seoul1-0Incheon United
28 feb. 2026K Liga 1Incheon United1-2FC Seoul
27 iul. 2024K Liga 1Incheon United0-1FC Seoul
11 mai 2024K Liga 1Incheon United1-2FC Seoul
10 mar. 2024K Liga 1FC Seoul0-0Incheon United
22 iul. 2023K Liga 1FC Seoul0-1Incheon United
7 iun. 2023K Liga 1Incheon United1-1FC Seoul
25 feb. 2023K Liga 1FC Seoul2-1Incheon United
27 aug. 2022K Liga 1Incheon United2-0FC Seoul
25 iun. 2022K Liga 1FC Seoul1-1Incheon United
26 feb. 2022K Liga 1Incheon United1-1FC Seoul
30 oct. 2021K Liga 1Incheon United2-0FC Seoul
22 sept. 2021K Liga 1FC Seoul0-0Incheon United
14 iul. 2021K Liga 1FC Seoul0-1Incheon United
13 mar. 2021K Liga 1Incheon United0-1FC Seoul
31 oct. 2020K Liga 1FC Seoul0-1Incheon United
16 sept. 2020K Liga 1Incheon United1-0FC Seoul
27 iun. 2020K Liga 1FC Seoul1-0Incheon United
15 sept. 2019K Liga 1FC Seoul3-1Incheon United

