Etapa 35
FC Dallas vs Columbus Crew Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Toyota Stadium
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
FC DallasRemizăColumbus Crew
Rezultat
Columbus Crew
45%
Total goluri
Peste 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
4
2.4Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
24 sept. 2023FC Dallas1-1Columbus Crew
4 oct. 2020FC Dallas2-2Columbus Crew
16 mar. 2019Columbus Crew1-0FC Dallas
16 sept. 2018FC Dallas0-0Columbus Crew
26 aug. 2017Columbus Crew2-1FC Dallas
Întrebări Frecvente
FC Dallas vs Columbus Crew: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Columbus Crew cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în FC Dallas vs Columbus Crew?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru FC Dallas vs Columbus Crew?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în FC Dallas vs Columbus Crew?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă FC Dallas vs Columbus Crew?
FC Dallas vs Columbus Crew are loc pe 29 oct. 2026 la Toyota Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
P. MusaAtacant
2Goluri
L. FarringtonAtacant
1Goluri
Asistențe
L. FarringtonAtacant
1Asistențe
O. UrhoghideFundaș
1Asistențe
Cartonașe
P. MusaAtacant
10
O. UrhoghideFundaș
10
S. MooreFundaș
10
KaickMijlocaș
10
RamiroMijlocaș
10
Golgeteri principali
W. Abou AliAtacant
2Goluri
D. RossiAtacant
2Goluri
Asistențe
W. Abou AliAtacant
1Asistențe
T. HabrouneMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
S. ZawadzkiMijlocaș
20
W. Abou AliAtacant
10
M. AmundsenFundaș
10
M. HerreraMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVEVD
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 4 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
10 oct.Dla Charlotte2-3
27 sept.Vvs Los Angeles FC1-0
20 sept.Evs Austin0-0
13 sept.Vvs Portland Timbers2-1
10 sept.Vla Minnesota United FC2-1
DVVVD
10Jucat
4Victories
0Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
10 oct.Dla Orlando City SC2-3
27 sept.Vvs Inter Miami2-1
19 sept.Vla CF Montreal2-0
16 sept.Vvs Orlando City SC2-1
12 sept.Dvs New York Red Bulls0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 10 |
| Medie Goluri | 2.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| FC Dallas | 11 | 1.1 pe meci |
| Columbus Crew | 13 | 1.3 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| FC Dallas | 3 (30%) |
| Columbus Crew | 3 (30%) |
24 sept. 2023MLSFC Dallas1-1Columbus Crew
4 oct. 2020MLSFC Dallas2-2Columbus Crew
16 mar. 2019MLSColumbus Crew1-0FC Dallas
16 sept. 2018MLSFC Dallas0-0Columbus Crew
26 aug. 2017MLSColumbus Crew2-1FC Dallas
3 apr. 2016MLSFC Dallas1-1Columbus Crew
6 sept. 2015MLSColumbus Crew0-3FC Dallas
29 iun. 2014MLSColumbus Crew0-0FC Dallas
30 sept. 2013MLSFC Dallas2-4Columbus Crew
12 mai 2012MLSColumbus Crew2-1FC Dallas

