Etapa 12
FC Copenhaga vs Odense Boldklub Pronostic și Sfaturi de Pariuri
26 oct. 2026
18:00
Parken Stadium, Copenhagen
Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
ÎncredereSfaturi de pariere
FC CopenhagaRemizăOdense Boldklub
Rezultat
FC Copenhaga
50%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
3
3.25Medie Goluri
55%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
6 sept. 2026Odense Boldklub0-5FC Copenhaga
22 apr. 2026FC Copenhaga2-1Odense Boldklub
15 mar. 2026Odense Boldklub2-1FC Copenhaga
21 feb. 2026Odense Boldklub2-2FC Copenhaga
23 aug. 2025FC Copenhaga1-1Odense Boldklub
Întrebări Frecvente
FC Copenhaga vs Odense Boldklub: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice FC Copenhaga cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în FC Copenhaga vs Odense Boldklub?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru FC Copenhaga vs Odense Boldklub?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în FC Copenhaga vs Odense Boldklub?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă FC Copenhaga vs Odense Boldklub?
FC Copenhaga vs Odense Boldklub are loc pe 26 oct. 2026 la Parken Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
B. MelingFundaș
4Goluri
M. ElyounoussiMijlocaș
4Goluri
M. LópezFundaș
1Goluri
M. Emil MadsenMijlocaș
1Goluri
Asistențe
A. KrálMijlocaș
2Asistențe
M. LópezFundaș
1Asistențe
M. Emil MadsenMijlocaș
1Asistențe
W. ClemMijlocaș
1Asistențe
J. LarssonMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
M. LópezFundaș
20
B. MelingFundaș
10
M. ElyounoussiMijlocaș
10
Golgeteri principali
N. GanausAtacant
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
M. McCoyFundaș
20
J. GomezFundaș
10
U. Yttergård JenssenFundaș
10
J. Berthel AskouFundaș
10
Lasse LegolasAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVD
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 2.1 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 60% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Dla FC Midtjylland1-2
20 sept.Vla Brøndby1-0
15 sept.Vla Skovshoved3-0
11 sept.Vvs AC Horsens2-0
6 sept.Vla Odense Boldklub5-0
DVVEE
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
9 oct.Ela FC Nordsjælland0-0
19 sept.Evs FC Midtjylland1-1
13 sept.Vla Randers FC2-1
9 sept.Vla Kolding IF2-1
6 sept.Dvs FC Copenhaga0-5
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 3.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 55% |
| Peste 2.5 Goluri | 60% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| FC Copenhaga | 48 | 2.4 pe meci |
| Odense Boldklub | 17 | 0.85 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| FC Copenhaga | 9 (45%) |
| Odense Boldklub | 0 (0%) |
6 sept. 2026SuperligaOdense Boldklub0-5FC Copenhaga
22 apr. 2026SuperligaFC Copenhaga2-1Odense Boldklub
15 mar. 2026SuperligaOdense Boldklub2-1FC Copenhaga
21 feb. 2026SuperligaOdense Boldklub2-2FC Copenhaga
23 aug. 2025SuperligaFC Copenhaga1-1Odense Boldklub
17 mar. 2024SuperligaOdense Boldklub0-2FC Copenhaga
11 aug. 2023SuperligaFC Copenhaga2-1Odense Boldklub
5 mar. 2023SuperligaFC Copenhaga7-0Odense Boldklub
10 sept. 2022SuperligaOdense Boldklub2-1FC Copenhaga
20 feb. 2022SuperligaFC Copenhaga2-0Odense Boldklub
1 aug. 2021SuperligaOdense Boldklub0-2FC Copenhaga
20 dec. 2020SuperligaFC Copenhaga1-1Odense Boldklub
13 sept. 2020SuperligaOdense Boldklub3-2FC Copenhaga
16 dec. 2019SuperligaFC Copenhaga2-1Odense Boldklub
14 iul. 2019SuperligaOdense Boldklub2-3FC Copenhaga
28 apr. 2019SuperligaFC Copenhaga4-0Odense Boldklub
7 apr. 2019SuperligaOdense Boldklub0-1FC Copenhaga
10 feb. 2019SuperligaFC Copenhaga6-1Odense Boldklub
5 aug. 2018SuperligaOdense Boldklub0-1FC Copenhaga
25 feb. 2018SuperligaFC Copenhaga1-0Odense Boldklub

