Etapa 15
FC Botoșani vs Oțelul Galați Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Stadionul Municipal
Pronosticurile noastre: FC Botoșani — Câștigă (42%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.73
54%
ÎncredereSfaturi de pariere
FC BotoșaniRemizăOțelul Galați
Rezultat
FC Botoșani
@ 2.03
43%
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.89
50%
Ambele echipe marchează
Cea mai bună valoareDa
@ 1.73
54%
Dublă șansă
Acasă/Afara
@ 1.28
37%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.5
@ 2.22
45%
Primul Timp
Remiză
@ 2.18
42%
HT/FT
Remiză/Gazdă
@ 5.40
18.5%
Scor exact
2:1
@ 9.50
10.5%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
3
1.44Medie Goluri
22%Ambele Echipe Marchează
11%Peste 2.5
25 apr. 2026FC Botoșani1-1Oțelul Galați
2 feb. 2026FC Botoșani0-0Oțelul Galați
14 sept. 2025Oțelul Galați0-1FC Botoșani
14 apr. 2025FC Botoșani0-1Oțelul Galați
8 nov. 2024Oțelul Galați0-0FC Botoșani
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.23 | 3.30 | 3.07 |
| Betano | 1.65 | 3.50 | 2.15 |
Întrebări Frecvente
FC Botoșani vs Oțelul Galați: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice FC Botoșani cu 43% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Care este cel mai bun pariu pentru FC Botoșani vs Oțelul Galați?
Recomandarea noastră principală este Da cu 54% încredere.
Ce scor este prognozat pentru FC Botoșani vs Oțelul Galați?
Cel mai probabil scor corect este 2:1 (10.5% probabilitate implicită).
FC Botoșani vs Oțelul Galați: care este pontul nostru de Handicap asiatic?
Pontul nostru de Handicap asiatic este FC Botoșani -0.5 cu 45% încredere.
Care este predicția Mijlocul meciului pentru FC Botoșani vs Oțelul Galați?
Pontul nostru de Mijlocul meciului este Remiză cu 42% încredere.
Când și unde se joacă FC Botoșani vs Oțelul Galați?
FC Botoșani vs Oțelul Galați are loc pe 9 nov. 2026 la Stadionul Municipal.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 3 | 1 | 29 | 9 | +20 | 30 | ||
| 2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 32 | 9 | +23 | 29 | ||
| 3 | 13 | 8 | 3 | 2 | 21 | 13 | +8 | 27 | ||
| 4 | 13 | 7 | 2 | 4 | 18 | 17 | +1 | 23 | ||
| 5 | 13 | 7 | 1 | 5 | 25 | 20 | +5 | 22 | ||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 | 19 | +1 | 21 | ||
| 7 | 13 | 5 | 5 | 3 | 21 | 20 | +1 | 20 | ||
| 8 | 13 | 5 | 3 | 5 | 16 | 17 | -1 | 18 | ||
| 9 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19 | 20 | -1 | 17 | ||
| 10 | 13 | 4 | 4 | 5 | 14 | 16 | -2 | 16 | ||
| 11 | 13 | 3 | 5 | 5 | 17 | 17 | 0 | 14 | ||
| 12 | 13 | 3 | 5 | 5 | 8 | 18 | -10 | 14 | ||
| 13 | 13 | 3 | 3 | 7 | 8 | 14 | -6 | 12 | ||
| 14 | 13 | 2 | 5 | 6 | 15 | 21 | -6 | 11 | ||
| 15 | 13 | 2 | 2 | 9 | 13 | 29 | -16 | 8 | ||
| 16 | 13 | 1 | 2 | 10 | 9 | 26 | -17 | 5 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDVDD
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
23 oct.Dvs Petrolul Ploiești1-3
16 oct.Dla Dinamo București0-2
10 oct.Vvs UTA Arad2-0
19 sept.Dla CFR Cluj1-3
13 sept.Ela Arges Pitești1-1
DDDED
10Jucat
1Victories
3Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.6 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
25 oct.Dla Farul Constanța3-4
16 oct.Evs CS Csikszereda1-1
10 oct.Dla FCSB0-1
21 sept.Dvs Corvinul Hunedoara2-3
14 sept.Dla Universitatea Cluj0-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 1.44 |
| Ambele Echipe Marchează | 22% |
| Peste 2.5 Goluri | 11% |
| Peste 1.5 Goluri | 44% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| FC Botoșani | 6 | 0.67 pe meci |
| Oțelul Galați | 7 | 0.78 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| FC Botoșani | 5 (56%) |
| Oțelul Galați | 5 (56%) |
25 apr. 2026Liga IFC Botoșani1-1Oțelul Galați
2 feb. 2026Liga IFC Botoșani0-0Oțelul Galați
14 sept. 2025Liga IOțelul Galați0-1FC Botoșani
14 apr. 2025Liga IFC Botoșani0-1Oțelul Galați
8 nov. 2024Liga IOțelul Galați0-0FC Botoșani
15 iul. 2024Liga IFC Botoșani2-3Oțelul Galați
12 mai 2024Liga IOțelul Galați2-0FC Botoșani
22 dec. 2023Liga IOțelul Galați0-2FC Botoșani
19 aug. 2023Liga IFC Botoșani0-0Oțelul Galați

