Etapa 15
FC Bocholt vs Köln II Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
FC BocholtRemizăKöln II
Rezultat
FC Bocholt
45%
Total goluri
Peste 2.5
66%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
2
3.63Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
63%Peste 2.5
6 dec. 2025Köln II3-2FC Bocholt
26 iul. 2025FC Bocholt3-0Köln II
8 mar. 2025FC Bocholt1-0Köln II
21 sept. 2024Köln II4-5FC Bocholt
3 feb. 2024FC Bocholt2-2Köln II
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga FC Bocholt vs Köln II?
Modelul nostru prezice FC Bocholt cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în FC Bocholt vs Köln II?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (66% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în FC Bocholt vs Köln II?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru FC Bocholt vs Köln II?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă FC Bocholt vs Köln II?
FC Bocholt vs Köln II are loc pe 1 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 1 | 2 | 32 | 13 | +19 | 31 | ||
| 2 | 13 | 9 | 4 | 0 | 30 | 15 | +15 | 31 | ||
| 3 | 13 | 8 | 2 | 3 | 29 | 15 | +14 | 26 | ||
| 4 | 13 | 8 | 2 | 3 | 28 | 19 | +9 | 26 | ||
| 5 | 13 | 6 | 4 | 3 | 27 | 19 | +8 | 22 | ||
| 6 | 12 | 6 | 1 | 5 | 26 | 22 | +4 | 19 | ||
| 7 | 13 | 4 | 6 | 3 | 26 | 23 | +3 | 18 | ||
| 8 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 | 24 | -3 | 18 | ||
| 9 | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 | 23 | -5 | 18 | ||
| 10 | 12 | 5 | 2 | 5 | 23 | 22 | +1 | 17 | ||
| 11 | 13 | 4 | 4 | 5 | 26 | 29 | -3 | 16 | ||
| 12 | 13 | 5 | 1 | 7 | 21 | 29 | -8 | 16 | ||
| 13 | 12 | 4 | 2 | 6 | 20 | 25 | -5 | 14 | ||
| 14 | 12 | 3 | 4 | 5 | 19 | 23 | -4 | 13 | ||
| 15 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19 | 25 | -6 | 12 | ||
| 16 | 13 | 2 | 3 | 8 | 22 | 29 | -7 | 9 | ||
| 17 | 13 | 2 | 2 | 9 | 18 | 35 | -17 | 8 | ||
| 18 | 13 | 1 | 3 | 9 | 8 | 23 | -15 | 6 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDDDV
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 4.1 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 90% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
17 oct.Vvs Sportfreunde Lotte1-0
10 oct.Dla Rot-Weiss Oberhausen1-3
3 oct.Dvs FC Gutersloh3-4
26 sept.Dla Borussia Dortmund II2-4
19 sept.Vvs Wiedenbrück2-1
DDVDV
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 4 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
16 oct.Vla SV Rodinghausen3-2
11 oct.Dvs Borussia M'gladbach II1-2
26 sept.Vvs Hilden4-3
19 sept.Dla Westfalia Rhynern2-3
13 sept.Dvs Bergisch Gladbach1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 8 |
| Medie Goluri | 3.63 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 63% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| FC Bocholt | 18 | 2.25 pe meci |
| Köln II | 11 | 1.38 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| FC Bocholt | 3 (38%) |
| Köln II | 1 (13%) |
6 dec. 2025Regionalliga VestKöln II3-2FC Bocholt
26 iul. 2025Regionalliga VestFC Bocholt3-0Köln II
8 mar. 2025Regionalliga VestFC Bocholt1-0Köln II
21 sept. 2024Regionalliga VestKöln II4-5FC Bocholt
3 feb. 2024Regionalliga VestFC Bocholt2-2Köln II
12 aug. 2023Regionalliga VestKöln II1-0FC Bocholt
8 apr. 2023Regionalliga VestFC Bocholt2-0Köln II
15 oct. 2022Regionalliga VestKöln II1-3FC Bocholt

