Etapa 12
Falkirk vs Celtic Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Falkirk Stadium, Falkirk
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
FalkirkRemizăCeltic
Rezultat
Celtic
45%
Total goluri
Peste 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Nu
50%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
6
2.83Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
29 aug. 2026Celtic2-1Falkirk
25 apr. 2026Celtic3-1Falkirk
1 feb. 2026Celtic2-0Falkirk
14 ian. 2026Falkirk0-1Celtic
29 oct. 2025Celtic4-0Falkirk
Întrebări Frecvente
Falkirk vs Celtic: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Celtic cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Falkirk vs Celtic?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Falkirk vs Celtic?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Falkirk vs Celtic?
Ambele echipe marchează: Nu (50% încredere).
Când și unde se joacă Falkirk vs Celtic?
Falkirk vs Celtic are loc pe 31 oct. 2026 la Falkirk Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
A. DohertyAtacant
10
L. McCannFundaș
10
F. YeatsMijlocaș
10
L. NeilsonFundaș
10
B. KrauhausMijlocaș
10
Golgeteri principali
K. HøghAtacant
3Goluri
C. DuránMijlocaș
2Goluri
B. NygrenMijlocaș
2Goluri
L. McCowanMijlocaș
1Goluri
Asistențe
K. TierneyFundaș
2Asistențe
C. DuránMijlocaș
1Asistențe
B. NygrenMijlocaș
1Asistențe
A. EngelsMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
A. EngelsMijlocaș
10
Colby DonovanFundaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEVED
10Jucat
1Victories
3Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.6 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
10 oct.Dvs Dundee1-2
19 sept.Ela St. Johnstone1-1
15 sept.Vvs Heart of Midlothian2-1
5 sept.Ela Dundee United1-1
2 sept.Dvs Rangers1-2
VDDVD
10Jucat
7Victories
0Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.1 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
15 oct.Dla Benfica1-4
11 oct.Vla Motherwell2-0
20 sept.Dvs Rangers0-1
17 sept.Dvs Ferencváros TC1-3
9 sept.Vla St. Johnstone1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 2.83 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 83% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Falkirk | 2 | 0.33 pe meci |
| Celtic | 15 | 2.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Falkirk | 0 (0%) |
| Celtic | 4 (67%) |
29 aug. 2026Premier League ScoțiaCeltic2-1Falkirk
25 apr. 2026Premier League ScoțiaCeltic3-1Falkirk
1 feb. 2026Premier League ScoțiaCeltic2-0Falkirk
14 ian. 2026Premier League ScoțiaFalkirk0-1Celtic
29 oct. 2025Premier League ScoțiaCeltic4-0Falkirk
3 apr. 2021Cupa ScoțieiCeltic3-0Falkirk

