Etapa 3
Ethiopia Bunna vs Negelle Arsi Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
1
2.33Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
21 oct. 2026Ethiopia Bunna0-3Negelle Arsi
26 feb. 2026Negelle Arsi0-1Ethiopia Bunna
23 oct. 2025Ethiopia Bunna2-1Negelle Arsi
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Ethiopia Bunna vs Negelle Arsi?
Ethiopia Bunna vs Negelle Arsi are loc pe 21 oct. 2026.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEDVD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 1.8 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
21 oct.Dvs Negelle Arsi0-3
17 oct.Vla Kedus Giorgis2-1
11 oct.Dvs Sheger Ketema0-1
3 iul.Ela Welayta Dicha0-0
26 iun.Vvs Mekelle Kenema3-0
VDEEV
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
21 oct.Vla Ethiopia Bunna3-0
16 oct.Ela Mebrat Hayl0-0
10 oct.Ela Kedus Giorgis1-1
1 iul.Dla Mekelle Kenema0-3
26 iun.Vvs Ethiopia Nigd Bank2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 3 |
| Medie Goluri | 2.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Ethiopia Bunna | 3 | 1 pe meci |
| Negelle Arsi | 4 | 1.33 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Ethiopia Bunna | 1 (33%) |
| Negelle Arsi | 1 (33%) |
21 oct. 2026Premieră LigaEthiopia Bunna0-3Negelle Arsi
26 feb. 2026Premieră LigaNegelle Arsi0-1Ethiopia Bunna
23 oct. 2025Premieră LigaEthiopia Bunna2-1Negelle Arsi

