Etapa 8
Dolomiti Bellunesi vs Novara Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Zugni Tauro, Feltre
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
1
2.33Medie Goluri
100%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
4 oct. 2026Dolomiti Bellunesi1-2Novara
11 ian. 2026Novara1-1Dolomiti Bellunesi
31 aug. 2025Dolomiti Bellunesi1-1Novara
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Dolomiti Bellunesi vs Novara?
Dolomiti Bellunesi vs Novara are loc pe 4 oct. 2026 la Zugni Tauro.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EEDED
10Jucat
1Victories
5Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
4 oct.Dvs Novara1-2
27 sept.Ela Union Brescia1-1
21 sept.Dvs Lumezzane1-2
17 sept.Ela Renate0-0
13 sept.Evs Albinoleffe0-0
EEDVD
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
10 oct.Dvs Cittadella0-2
4 oct.Vla Dolomiti Bellunesi2-1
26 sept.Dvs OSPITALLETTO0-2
20 sept.Evs Athletic Carpi2-2
17 sept.Ela Lumezzane0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 3 |
| Medie Goluri | 2.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 100% |
| Peste 2.5 Goluri | 33% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Dolomiti Bellunesi | 3 | 1 pe meci |
| Novara | 4 | 1.33 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Dolomiti Bellunesi | 0 (0%) |
| Novara | 0 (0%) |
4 oct. 2026Serie C - Grupa ADolomiti Bellunesi1-2Novara
11 ian. 2026Serie C - Grupa ANovara1-1Dolomiti Bellunesi
31 aug. 2025Serie C - Grupa ADolomiti Bellunesi1-1Novara

