Etapa 4
Deportivo Táchira vs Puerto Cabello Pronostic și Sfaturi de Pariuri
3 nov. 2026
23:30
Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Deportivo TáchiraRemizăPuerto Cabello
Rezultat
Deportivo Táchira
45%
Total goluri
Sub 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Deportivo Táchira au primit gol în fiecare dintre ultimele 7 meciuri
Statistici Cheie
9Remize
3
1.75Medie Goluri
45%Ambele Echipe Marchează
35%Peste 2.5
15 sept. 2026Deportivo Táchira1-1Puerto Cabello
4 apr. 2026Puerto Cabello1-2Deportivo Táchira
21 sept. 2025Deportivo Táchira0-0Puerto Cabello
7 iun. 2025Deportivo Táchira2-0Puerto Cabello
3 mai 2025Puerto Cabello1-2Deportivo Táchira
Întrebări Frecvente
Deportivo Táchira vs Puerto Cabello: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Deportivo Táchira cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Deportivo Táchira vs Puerto Cabello?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Deportivo Táchira vs Puerto Cabello?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Deportivo Táchira vs Puerto Cabello?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Deportivo Táchira vs Puerto Cabello?
Deportivo Táchira vs Puerto Cabello are loc pe 3 nov. 2026 la Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 9 | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | 16 | -1 | 17 | ||
| 10 | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 16 | ||
| 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 20 | -6 | 14 | ||
| 12 | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 29 | -11 | 11 | ||
| 13 | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 | 22 | -14 | 8 | ||
| 14 | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 27 | -15 | 8 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEVVE
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.9 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
17 oct.Ela Carabobo FC2-2
10 oct.Vvs UCV4-1
20 sept.Vla Deportivo La Guaira4-2
15 sept.Evs Puerto Cabello1-1
12 sept.Dla Estudiantes de Mérida FC0-2
DEVVE
10Jucat
4Victories
5Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
18 oct.Evs Monagas SC3-3
11 oct.Vla Trujillanos FC1-0
19 sept.Vvs Portuguesa FC2-1
15 sept.Ela Deportivo Táchira1-1
12 sept.Dvs Carabobo FC0-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 1.75 |
| Ambele Echipe Marchează | 45% |
| Peste 2.5 Goluri | 35% |
| Peste 1.5 Goluri | 55% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Deportivo Táchira | 20 | 1 pe meci |
| Puerto Cabello | 15 | 0.75 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Deportivo Táchira | 9 (45%) |
| Puerto Cabello | 8 (40%) |
15 sept. 2026Divizia IDeportivo Táchira1-1Puerto Cabello
4 apr. 2026Divizia IPuerto Cabello1-2Deportivo Táchira
21 sept. 2025Divizia IDeportivo Táchira0-0Puerto Cabello
7 iun. 2025Divizia IDeportivo Táchira2-0Puerto Cabello
3 mai 2025Divizia IPuerto Cabello1-2Deportivo Táchira
14 apr. 2025Divizia IPuerto Cabello3-2Deportivo Táchira
29 aug. 2024Divizia IPuerto Cabello0-0Deportivo Táchira
8 mar. 2024Divizia IDeportivo Táchira0-1Puerto Cabello
4 nov. 2023Divizia IDeportivo Táchira2-1Puerto Cabello
29 oct. 2023Divizia IPuerto Cabello0-1Deportivo Táchira
16 iul. 2023Divizia IDeportivo Táchira1-0Puerto Cabello
29 apr. 2023Divizia IPuerto Cabello0-0Deportivo Táchira
16 oct. 2022Divizia IDeportivo Táchira0-2Puerto Cabello
9 oct. 2022Divizia IPuerto Cabello0-0Deportivo Táchira
2 sept. 2022Divizia IPuerto Cabello1-2Deportivo Táchira
18 mar. 2022Divizia IDeportivo Táchira1-1Puerto Cabello
1 feb. 2020Divizia IDeportivo Táchira0-0Puerto Cabello
10 nov. 2019Divizia IDeportivo Táchira2-1Puerto Cabello
19 mai 2019Divizia IPuerto Cabello2-2Deportivo Táchira
21 oct. 2018Divizia IPuerto Cabello0-0Deportivo Táchira

