Etapa 17
Deportivo Pereira vs Deportes Tolima Pronostic și Sfaturi de Pariuri
1 nov. 2026
21:00
Santiago de las Atalayas, Yopal
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Deportivo PereiraRemizăDeportes Tolima
Rezultat
Deportes Tolima
45%
Total goluri
Sub 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Deportivo Pereira au trecut 5 meciuri din campionat fără victorie
Deportivo Pereira nu au marcat în 3 din 5 meciuri (60%)
Deportivo Pereira are o medie de 3.2 cartonașe galbene pe meci (16 în 5 meciuri)
Deportes Tolima au remizat în ultimele 4 meciuri din campionat
Deportes Tolima au trecut 5 meciuri din campionat fără victorie
Deportes Tolima nu au fost învinși în ultimele 4 meciuri din campionat
Deportes Tolima au păstrat 4 meciuri fără gol primit în 6 meciuri (67%)
Deportes Tolima nu au marcat în 3 din 6 meciuri (50%)
Deportes Tolima au primit 5 cartonașe roșii în 6 meciuri în acest sezon
Statistici Cheie
4Remize
5
1.75Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
18 apr. 2026Deportes Tolima2-0Deportivo Pereira
25 iul. 2025Deportes Tolima1-0Deportivo Pereira
14 feb. 2025Deportivo Pereira0-0Deportes Tolima
8 oct. 2024Deportivo Pereira1-0Deportes Tolima
23 mar. 2024Deportes Tolima2-1Deportivo Pereira
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Deportivo Pereira vs Deportes Tolima?
Modelul nostru prezice Deportes Tolima cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Deportivo Pereira vs Deportes Tolima?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Deportivo Pereira vs Deportes Tolima?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Deportivo Pereira vs Deportes Tolima?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Deportivo Pereira vs Deportes Tolima?
Deportivo Pereira vs Deportes Tolima are loc pe 1 nov. 2026 la Santiago de las Atalayas.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. QuiñonesAtacant
1Goluri
S. AguilarFundaș
1Goluri
M. PérezAtacant
1Goluri
G. TorresAtacant
1Goluri
Asistențe
J. QuiñonesAtacant
1Asistențe
W. PachecoFundaș
1Asistențe
Cartonașe
M. PérezAtacant
30
W. PachecoFundaș
30
G. TorresAtacant
11
J. BermúdezMijlocaș
20
J. QuiñonesAtacant
10
Golgeteri principali
A. ParraMijlocaș
2Goluri
J. TorresAtacant
2Goluri
J. GonzálezMijlocaș
1Goluri
Y. HurtadoFundaș
1Goluri
Asistențe
A. ParraMijlocaș
1Asistențe
E. LópezMijlocaș
1Asistențe
L. SandovalAtacant
1Asistențe
Cartonașe
E. LópezMijlocaș
30
J. TorresAtacant
20
Y. HurtadoFundaș
11
J. NietoMijlocaș
20
J. HernándezFundaș
02
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDDEE
10Jucat
1Victories
5Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
14 oct.Ela Junior1-1
10 oct.Evs Deportivo Cali0-0
4 oct.Dla Cúcuta0-4
29 sept.Dvs Santa Fe1-2
26 sept.Evs Internacional din Bogotá0-0
EEEED
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
11 oct.Dla Jaguares2-3
8 oct.Ela Atlético Nacional0-0
3 oct.Evs Chico0-0
27 sept.Ela Fortaleza FC2-2
20 sept.Evs America de Cali1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 12 |
| Medie Goluri | 1.75 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 25% |
| Peste 1.5 Goluri | 50% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Deportivo Pereira | 9 | 0.75 pe meci |
| Deportes Tolima | 12 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Deportivo Pereira | 4 (33%) |
| Deportes Tolima | 7 (58%) |
18 apr. 2026Primera ADeportes Tolima2-0Deportivo Pereira
25 iul. 2025Primera ADeportes Tolima1-0Deportivo Pereira
14 feb. 2025Primera ADeportivo Pereira0-0Deportes Tolima
8 oct. 2024Primera ADeportivo Pereira1-0Deportes Tolima
23 mar. 2024Primera ADeportes Tolima2-1Deportivo Pereira
6 sept. 2023Primera ADeportes Tolima2-3Deportivo Pereira
6 mar. 2023Primera ADeportivo Pereira1-1Deportes Tolima
26 sept. 2022Primera ADeportes Tolima1-3Deportivo Pereira
2 apr. 2022Primera ADeportivo Pereira0-2Deportes Tolima
19 iul. 2021Primera ADeportes Tolima1-0Deportivo Pereira
3 feb. 2021Primera ADeportivo Pereira0-0Deportes Tolima
3 oct. 2020Primera ADeportivo Pereira0-0Deportes Tolima

