Etapa 9
Dender vs KRC Genk II Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Dender Football Complex, Denderleeuw
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
DenderRemizăKRC Genk II
Rezultat
Dender
45%
Total goluri
Peste 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Nu
52%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
3
2.5Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
11 feb. 2024KRC Genk II2-1Dender
1 oct. 2023Dender1-3KRC Genk II
7 apr. 2023KRC Genk II0-4Dender
31 mar. 2023Dender1-0KRC Genk II
24 ian. 2023Dender0-1KRC Genk II
Întrebări Frecvente
Dender vs KRC Genk II: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Dender cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Dender vs KRC Genk II?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Dender vs KRC Genk II?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Dender vs KRC Genk II?
Ambele echipe marchează: Nu (52% încredere).
Când și unde se joacă Dender vs KRC Genk II?
Dender vs KRC Genk II are loc pe 1 nov. 2026 la Dender Football Complex.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
M. ViltardMijlocaș
2Goluri
Asistențe
N. RôdesMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
M. ViltardMijlocaș
10
M. SambuFundaș
10
I. BreugelmansFundaș
10
Golgeteri principali
K. AchahbarMijlocaș
2Goluri
Kim Myeong-JunMijlocaș
1Goluri
Asistențe
K. AchahbarMijlocaș
1Asistențe
Kim Myeong-JunMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
M. KomaAtacant
10
W. KapersFundaș
10
D. NzokoMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVD
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 0.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 10% |
| Fără goluri primite | 70% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla Standard Liege0-2
9 oct.Vvs Club Brugge II3-0
26 sept.Vla Hoogstraten6-0
20 sept.Vvs Patro Eisden1-0
11 sept.Vla KAA Ghent II1-0
VVDED
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3.7 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Dla Patro Eisden0-1
19 sept.Evs Seraing United2-2
12 sept.Dla Excelsior Virton0-3
5 sept.Vvs Sporting Hasselt3-0
28 aug.Vla Lokeren-Temse4-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 2.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Dender | 9 | 1.5 pe meci |
| KRC Genk II | 6 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Dender | 3 (50%) |
| KRC Genk II | 1 (17%) |
11 feb. 2024Liga Challenger ProKRC Genk II2-1Dender
1 oct. 2023Liga Challenger ProDender1-3KRC Genk II
7 apr. 2023Liga Challenger ProKRC Genk II0-4Dender
31 mar. 2023Liga Challenger ProDender1-0KRC Genk II
24 ian. 2023Liga Challenger ProDender0-1KRC Genk II
30 sept. 2022Liga Challenger ProKRC Genk II0-2Dender

