BelgiumBelgia
Liga Challenger ProLiga Challenger Pro
Etapa 9

Dender vs KRC Genk II Pronostic și Sfaturi de Pariuri

1 nov. 2026
15:00
Dender Football Complex, Denderleeuw

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
DenderRemizăKRC Genk II
Rezultat
Dender
45%
Total goluri
Peste 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Nu
52%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Dender3
0Remize
3KRC Genk II
2.5Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
11 feb. 2024KRC Genk II2-1Dender
1 oct. 2023Dender1-3KRC Genk II
7 apr. 2023KRC Genk II0-4Dender
31 mar. 2023Dender1-0KRC Genk II
24 ian. 2023Dender0-1KRC Genk II
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Dender vs KRC Genk II: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Dender cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Dender vs KRC Genk II?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Dender vs KRC Genk II?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Dender vs KRC Genk II?
Ambele echipe marchează: Nu (52% încredere).
Când și unde se joacă Dender vs KRC Genk II?
Dender vs KRC Genk II are loc pe 1 nov. 2026 la Dender Football Complex.

Informații suplimentare

DenderDender

Golgeteri principali

M. Viltard
M. ViltardMijlocaș
2Goluri

Asistențe

N. Rôdes
N. RôdesMijlocaș
1Asistențe

Cartonașe

M. Viltard
M. ViltardMijlocaș
10
M. Sambu
M. SambuFundaș
10
I. Breugelmans
I. BreugelmansFundaș
10
KRC Genk IIKRC Genk II

Golgeteri principali

K. Achahbar
K. AchahbarMijlocaș
2Goluri
Kim Myeong-Jun
Kim Myeong-JunMijlocaș
1Goluri

Asistențe

K. Achahbar
K. AchahbarMijlocaș
1Asistențe
Kim Myeong-Jun
Kim Myeong-JunMijlocaș
1Asistențe

Cartonașe

M. Koma
M. KomaAtacant
10
W. Kapers
W. KapersFundaș
10
D. Nzoko
D. NzokoMijlocaș
10

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Dender
VVVVD
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci2.2
Proc. de Victorie %70%
Goluri/Meci2.1
Medie Goluri1.7
Medie Concediate0.4
Ambele Echipe Marchează10%
Fără goluri primite70%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

16 oct.Dla Standard Liege0-2
9 oct.Vvs Club Brugge II3-0
26 sept.Vla Hoogstraten6-0
20 sept.Vvs Patro Eisden1-0
11 sept.Vla KAA Ghent II1-0
KRC Genk II
VVDED
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci3.7
Medie Goluri1.7
Medie Concediate2
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

11 oct.Dla Patro Eisden0-1
19 sept.Evs Seraing United2-2
12 sept.Dla Excelsior Virton0-3
5 sept.Vvs Sporting Hasselt3-0
28 aug.Vla Lokeren-Temse4-2

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri6
Medie Goluri2.5
Ambele Echipe Marchează33%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri67%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Dender91.5 pe meci
KRC Genk II61 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Dender3 (50%)
KRC Genk II1 (17%)
11 feb. 2024Liga Challenger ProKRC Genk II2-1Dender
1 oct. 2023Liga Challenger ProDender1-3KRC Genk II
7 apr. 2023Liga Challenger ProKRC Genk II0-4Dender
31 mar. 2023Liga Challenger ProDender1-0KRC Genk II
24 ian. 2023Liga Challenger ProDender0-1KRC Genk II
30 sept. 2022Liga Challenger ProKRC Genk II0-2Dender

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.