Etapa 11
FC Den Bosch vs FC OSS Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Stadion de Vliert, 'S-Hertogenbosch
Pronosticurile noastre: FC Den Bosch — Câștigă (55%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.34
69%
ÎncredereSfaturi de pariere
FC Den BoschRemizăFC OSS
Rezultat
FC Den Bosch
@ 1.56
56%
Total goluri
Cea mai bună valoarePeste 2.5
@ 1.34
69%
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.38
67%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
@ 1.21
39%
Handicap asiatic
H. Gazde -1
@ 2.07
48%
Primul Timp
FC Den Bosch
@ 2.02
42%
HT/FT
Gazdă/Gazdă
@ 2.38
42.0%
Scor exact
2:1
@ 7.43
13.5%
Piețe suplimentare
Total corner-uri
Peste 9.5
@ 1.41
63.7%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
5
2.58Medie Goluri
42%Ambele Echipe Marchează
47%Peste 2.5
17 apr. 2026FC OSS4-2FC Den Bosch
24 aug. 2025FC Den Bosch5-2FC OSS
24 ian. 2025FC Den Bosch1-0FC OSS
8 nov. 2024FC OSS1-0FC Den Bosch
8 mar. 2024FC OSS1-2FC Den Bosch
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.68 | 4.25 | 4.04 |
| Bet365 | 1.33 | 4.33 | 3.25 |
| Betano | 1.33 | 4.20 | 3.15 |
Întrebări Frecvente
FC Den Bosch vs FC OSS: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice FC Den Bosch cu 56% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în FC Den Bosch vs FC OSS?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (69% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în FC Den Bosch vs FC OSS?
Ambele echipe marchează: Da (67% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru FC Den Bosch vs FC OSS?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 39% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este cel mai bun pariu pentru FC Den Bosch vs FC OSS?
Recomandarea noastră principală este Peste 2.5 cu 69% încredere.
Când și unde se joacă FC Den Bosch vs FC OSS?
FC Den Bosch vs FC OSS are loc pe 16 oct. 2026 la Stadion de Vliert.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
S. Karlsson GrachAtacant
2Goluri
I. BoumassaoudiAtacant
1Goluri
Asistențe
K. MonzialoMijlocaș
1Asistențe
Sheddy BarglanFundaș
1Asistențe
Cartonașe
K. FelidaMijlocaș
10
Golgeteri principali
F. NsingiAtacant
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
R. van der VenneMijlocaș
10
J. MathieuMijlocaș
10
Jafar Howard BynoeMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVDEV
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
9 oct.Vla Jong AZ1-0
3 oct.Evs Dordrecht1-1
27 sept.Dla De Graafschap0-1
18 sept.Vvs Helmond Sport2-1
13 sept.Dla FC Volendam0-2
DVDVV
10Jucat
4Victories
0Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
9 oct.Vvs Helmond Sport3-1
3 oct.Vvs MVV4-1
26 sept.Dla Emmen0-1
18 sept.Vvs Dordrecht3-0
11 sept.Dla VVV Venlo1-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 2.58 |
| Ambele Echipe Marchează | 42% |
| Peste 2.5 Goluri | 47% |
| Peste 1.5 Goluri | 63% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| FC Den Bosch | 30 | 1.58 pe meci |
| FC OSS | 19 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| FC Den Bosch | 8 (42%) |
| FC OSS | 4 (21%) |
17 apr. 2026Eerste DivisieFC OSS4-2FC Den Bosch
24 aug. 2025Eerste DivisieFC Den Bosch5-2FC OSS
24 ian. 2025Eerste DivisieFC Den Bosch1-0FC OSS
8 nov. 2024Eerste DivisieFC OSS1-0FC Den Bosch
8 mar. 2024Eerste DivisieFC OSS1-2FC Den Bosch
11 aug. 2023Eerste DivisieFC Den Bosch1-0FC OSS
3 feb. 2023Eerste DivisieFC OSS3-0FC Den Bosch
17 sept. 2022Eerste DivisieFC Den Bosch4-1FC OSS
28 ian. 2022Eerste DivisieFC OSS2-1FC Den Bosch
19 nov. 2021Eerste DivisieFC Den Bosch1-0FC OSS
2 apr. 2021Eerste DivisieFC Den Bosch1-0FC OSS
20 oct. 2020Eerste DivisieFC OSS2-0FC Den Bosch
4 oct. 2019Eerste DivisieFC Den Bosch4-0FC OSS
18 ian. 2019Eerste DivisieFC Den Bosch3-0FC OSS
19 oct. 2018Eerste DivisieFC OSS0-1FC Den Bosch
9 mar. 2018Eerste DivisieFC Den Bosch0-0FC OSS
20 oct. 2017Eerste DivisieFC OSS1-1FC Den Bosch
17 feb. 2017Eerste DivisieFC OSS1-1FC Den Bosch
9 sept. 2016Eerste DivisieFC Den Bosch2-1FC OSS

