USASUA
USL Super LeagueUSL Super Ligă
Etapa Group Stage

Dallas Trinity W vs Sporting JAX W Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Cotton Bowl

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Dallas Trinity WRemizăSporting JAX W
Rezultat
Sporting JAX W
45%
Total goluri
Peste 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Dallas Trinity W1
0Remize
3Sporting JAX W
2.25Medie Goluri
0%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
29 aug. 2026Sporting JAX W2-0Dallas Trinity W
22 mar. 2026Dallas Trinity W0-4Sporting JAX W
8 nov. 2025Dallas Trinity W0-2Sporting JAX W
6 sept. 2025Sporting JAX W0-1Dallas Trinity W
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Dallas Trinity W vs Sporting JAX W: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Sporting JAX W cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Dallas Trinity W vs Sporting JAX W?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Dallas Trinity W vs Sporting JAX W?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Dallas Trinity W vs Sporting JAX W?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Dallas Trinity W vs Sporting JAX W?
Dallas Trinity W vs Sporting JAX W are loc pe 8 nov. 2026 la Cotton Bowl.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Carolina Ascent WCarolina Ascent W10721176+1123
2Sporting JAX WSporting JAX W94321914+515
3Lexington WLexington W94231510+514
4Dallas Trinity WDallas Trinity W83231012-211
5DC Power WDC Power W8323119+211
6Brooklyn WBrooklyn W9315715-810
7Tampa Bay Sun WTampa Bay Sun W92341014-49
8Fort Lauderdale United WFort Lauderdale United W10217716-97

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Dallas Trinity W
VVDED
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci1.1
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.5
Medie Goluri1
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

25 oct.Dla DC Power W0-1
10 oct.Ela Brooklyn W1-1
25 sept.Dla Lexington W0-3
18 sept.Vla Fort Lauderdale United W2-1
13 sept.Vvs DC Power W2-1
Sporting JAX W
DDEVE
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.5
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci3.4
Medie Goluri1.9
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

23 oct.Ela Lexington W3-3
16 oct.Vvs Fort Lauderdale United W4-1
26 sept.Ela Carolina Ascent W3-3
20 sept.Dvs Lexington W0-1
13 sept.Dla Brooklyn W2-3

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri4
Medie Goluri2.25
Ambele Echipe Marchează0%
Peste 2.5 Goluri25%
Peste 1.5 Goluri75%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Dallas Trinity W10.25 pe meci
Sporting JAX W82 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Dallas Trinity W1 (25%)
Sporting JAX W3 (75%)
29 aug. 2026USL Super LigăSporting JAX W2-0Dallas Trinity W
22 mar. 2026USL Super LigăDallas Trinity W0-4Sporting JAX W
8 nov. 2025USL Super LigăDallas Trinity W0-2Sporting JAX W
6 sept. 2025USL Super LigăSporting JAX W0-1Dallas Trinity W

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.