Etapa 32
Daejeon Citizen vs Gwangju FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Daejeon World Cup Stadium, Daejeon
Pronosticurile noastre: Daejeon Citizen — Câștigă (67%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Rezultat
Daejeon Citizen
@ 1.31
0 : 2
68%
ÎncredereSfaturi de pariere
Daejeon CitizenRemizăGwangju FC
Rezultat
Cea mai bună valoareDaejeon Citizen
@ 1.31
68%
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.57
60%
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.75
53%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
@ 1.09
43%
Handicap asiatic
H. Gazde -1.50
@ 2.02
50%
Primul Timp
Daejeon Citizen
@ 1.75
50%
HT/FT
Gazdă/Gazdă
@ 1.92
52.1%
Scor exact
2:1
@ 7.50
13.3%
Piețe suplimentare
Total corner-uri
Sub 9.5
@ 1.56
59.1%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
9Remize
6
2.1Medie Goluri
40%Ambele Echipe Marchează
35%Peste 2.5
2 aug. 2026Daejeon Citizen2-0Gwangju FC
2 mai 2026Gwangju FC0-5Daejeon Citizen
17 aug. 2025Gwangju FC2-0Daejeon Citizen
22 iun. 2025Gwangju FC2-2Daejeon Citizen
29 mar. 2025Daejeon Citizen1-1Gwangju FC
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.40 | 4.70 | 7.00 |
| Bet365 | 1.17 | 4.50 | 5.00 |
| BetVictor | 1.13 | 4.80 | 5.50 |
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Daejeon Citizen vs Gwangju FC?
Modelul nostru prezice Daejeon Citizen cu 68% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Care este predicția Handicap asiatic pentru Daejeon Citizen vs Gwangju FC?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Daejeon Citizen -1.50 cu 50% încredere.
Daejeon Citizen vs Gwangju FC: care este pontul nostru de Mijlocul meciului?
Pontul nostru de Mijlocul meciului este Daejeon Citizen cu 50% încredere.
Care este predicția PR/FS pentru Daejeon Citizen vs Gwangju FC?
Pontul nostru de PR/FS este 1/1 cu 52% încredere.
Daejeon Citizen vs Gwangju FC: care este pontul nostru de Cornere?
Pontul nostru de Cornere este Sub 9.5 cu 59% încredere.
Când și unde se joacă Daejeon Citizen vs Gwangju FC?
Daejeon Citizen vs Gwangju FC are loc pe 18 oct. 2026 la Daejeon World Cup Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 31 | 20 | 5 | 6 | 58 | 26 | +32 | 65 | ||
| 2 | 32 | 15 | 5 | 12 | 50 | 45 | +5 | 50 | ||
| 3 | 31 | 11 | 13 | 7 | 38 | 28 | +10 | 46 | ||
| 4 | 31 | 12 | 10 | 9 | 36 | 31 | +5 | 46 | ||
| 5 | 31 | 11 | 11 | 9 | 39 | 30 | +9 | 44 | ||
| 6 | 31 | 11 | 10 | 10 | 48 | 38 | +10 | 43 | ||
| 7 | 31 | 11 | 9 | 11 | 39 | 33 | +6 | 42 | ||
| 8 | 31 | 10 | 11 | 10 | 39 | 47 | -8 | 41 | ||
| 9 | 31 | 11 | 7 | 13 | 28 | 37 | -9 | 40 | ||
| 10 | 31 | 5 | 18 | 8 | 30 | 37 | -7 | 33 | ||
| 11 | 32 | 7 | 11 | 14 | 32 | 44 | -12 | 32 | ||
| 12 | 31 | 2 | 12 | 17 | 25 | 66 | -41 | 18 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVEEV
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 4 |
| Medie Goluri | 2.4 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
9 oct.Vvs Jeonbuk Motors2-1
20 sept.Ela Incheon United1-1
12 sept.Evs Pohang Steelers2-2
9 sept.Vvs FC Anyang3-2
5 sept.Vla Bucheon FC 19955-0
EDEEV
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3.4 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Vvs Ulsan Hyundai FC4-3
20 sept.Ela Jeonbuk Motors2-2
13 sept.Evs FC Anyang1-1
9 sept.Dvs Jeju United FC0-1
6 sept.Ela Gimcheon Sangmu FC2-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Peste 2.5 Goluri | 35% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Daejeon Citizen | 22 | 1.1 pe meci |
| Gwangju FC | 20 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Daejeon Citizen | 7 (35%) |
| Gwangju FC | 9 (45%) |
2 aug. 2026K Liga 1Daejeon Citizen2-0Gwangju FC
2 mai 2026K Liga 1Gwangju FC0-5Daejeon Citizen
17 aug. 2025K Liga 1Gwangju FC2-0Daejeon Citizen
22 iun. 2025K Liga 1Gwangju FC2-2Daejeon Citizen
29 mar. 2025K Liga 1Daejeon Citizen1-1Gwangju FC
2 nov. 2024K Liga 1Gwangju FC0-0Daejeon Citizen
1 sept. 2024K Liga 1Daejeon Citizen2-0Gwangju FC
22 iun. 2024K Liga 1Daejeon Citizen2-1Gwangju FC
6 mai 2024K Liga 1Gwangju FC2-1Daejeon Citizen
4 aug. 2023K Liga 1Gwangju FC3-0Daejeon Citizen
10 iun. 2023K Liga 1Daejeon Citizen1-1Gwangju FC
6 mai 2023K Liga 1Gwangju FC0-0Daejeon Citizen
2 oct. 2022K Liga 2Daejeon Citizen2-2Gwangju FC
30 iul. 2022K Liga 2Gwangju FC1-0Daejeon Citizen
21 iun. 2022K Liga 2Daejeon Citizen1-1Gwangju FC
27 feb. 2022K Liga 2Gwangju FC2-0Daejeon Citizen
9 nov. 2019K Liga 2Daejeon Citizen3-1Gwangju FC
26 aug. 2019K Liga 2Gwangju FC0-0Daejeon Citizen
29 iun. 2019K Liga 2Daejeon Citizen0-1Gwangju FC
14 apr. 2019K Liga 2Gwangju FC0-0Daejeon Citizen

