Etapa 16
Crusaders FC vs Carrick Rangers Pronostic și Sfaturi de Pariuri
13 nov. 2026
19:45
Seaview, Belfast
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Crusaders FCRemizăCarrick Rangers
Rezultat
Carrick Rangers
45%
Total goluri
Peste 2.5
61%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
5
3.55Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
70%Peste 2.5
3 oct. 2026Carrick Rangers4-0Crusaders FC
28 mar. 2026Carrick Rangers6-1Crusaders FC
30 dec. 2025Crusaders FC2-2Carrick Rangers
8 nov. 2025Carrick Rangers1-2Crusaders FC
9 aug. 2025Crusaders FC3-4Carrick Rangers
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Crusaders FC vs Carrick Rangers?
Modelul nostru prezice Carrick Rangers cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Crusaders FC vs Carrick Rangers?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (61% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Crusaders FC vs Carrick Rangers?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Crusaders FC vs Carrick Rangers?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Crusaders FC vs Carrick Rangers?
Crusaders FC vs Carrick Rangers are loc pe 13 nov. 2026 la Seaview.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 11 | 2 | 1 | 32 | 13 | +19 | 35 | ||
| 2 | 14 | 10 | 3 | 1 | 21 | 11 | +10 | 33 | ||
| 3 | 12 | 8 | 2 | 2 | 22 | 10 | +12 | 26 | ||
| 4 | 13 | 6 | 3 | 4 | 17 | 11 | +6 | 21 | ||
| 5 | 14 | 6 | 0 | 8 | 23 | 17 | +6 | 18 | ||
| 6 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23 | 27 | -4 | 18 | ||
| 7 | 14 | 6 | 0 | 8 | 20 | 29 | -9 | 18 | ||
| 8 | 12 | 4 | 3 | 5 | 17 | 16 | +1 | 15 | ||
| 9 | 13 | 4 | 3 | 6 | 13 | 18 | -5 | 15 | ||
| 10 | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 | 23 | -9 | 14 | ||
| 11 | 14 | 2 | 3 | 9 | 12 | 26 | -14 | 9 | ||
| 12 | 14 | 2 | 2 | 10 | 11 | 24 | -13 | 8 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDDDV
10Jucat
3Victories
0Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
31 oct.Vla Limavady United4-1
24 oct.Dvs Coleraine FC0-5
17 oct.Dla Ballymena United1-2
10 oct.Dvs Larne0-3
3 oct.Dla Carrick Rangers0-4
VVEED
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 4 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 2.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
31 oct.Dla Cliftonville FC1-7
24 oct.Evs Limavady United1-1
17 oct.Evs Linfield2-2
10 oct.Vla Dungannon Swifts4-2
3 oct.Vvs Crusaders FC4-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 3.55 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 70% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Crusaders FC | 42 | 2.1 pe meci |
| Carrick Rangers | 29 | 1.45 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Crusaders FC | 8 (40%) |
| Carrick Rangers | 4 (20%) |
3 oct. 2026Premier LeagueCarrick Rangers4-0Crusaders FC
28 mar. 2026Premier LeagueCarrick Rangers6-1Crusaders FC
30 dec. 2025Premier LeagueCrusaders FC2-2Carrick Rangers
8 nov. 2025Premier LeagueCarrick Rangers1-2Crusaders FC
9 aug. 2025Premier LeagueCrusaders FC3-4Carrick Rangers
30 dec. 2024Premier LeagueCarrick Rangers0-0Crusaders FC
16 nov. 2024Premier LeagueCarrick Rangers3-0Crusaders FC
31 aug. 2024Premier LeagueCrusaders FC2-1Carrick Rangers
1 mai 2024Premier LeagueCrusaders FC3-1Carrick Rangers
30 dec. 2023Premier LeagueCrusaders FC2-0Carrick Rangers
8 dec. 2023Premier LeagueCarrick Rangers0-1Crusaders FC
22 aug. 2023Premier LeagueCrusaders FC9-0Carrick Rangers
25 mar. 2023Premier LeagueCrusaders FC3-0Carrick Rangers
2 ian. 2023Premier LeagueCarrick Rangers0-3Crusaders FC
1 oct. 2022Premier LeagueCarrick Rangers4-3Crusaders FC
19 feb. 2022Premier LeagueCrusaders FC2-1Carrick Rangers
1 ian. 2022Premier LeagueCrusaders FC0-0Carrick Rangers
16 nov. 2021Premier LeagueCarrick Rangers0-2Crusaders FC
6 apr. 2021Premier LeagueCarrick Rangers1-1Crusaders FC
9 mar. 2021Premier LeagueCarrick Rangers1-3Crusaders FC

