Etapa 15
Crewe vs Newport County Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Alexandra Stadium, Crewe
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
CreweRemizăNewport County
Rezultat
Newport County
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
7
2.93Medie Goluri
73%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
29 dec. 2025Newport County2-0Crewe
10 dec. 2025Crewe2-2Newport County
8 feb. 2025Crewe0-3Newport County
28 sept. 2024Newport County2-1Crewe
29 dec. 2023Newport County1-1Crewe
Întrebări Frecvente
Crewe vs Newport County: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Newport County cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Crewe vs Newport County?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Crewe vs Newport County?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Crewe vs Newport County?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Crewe vs Newport County?
Crewe vs Newport County are loc pe 14 nov. 2026 la Alexandra Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. MarchAtacant
2Goluri
Asistențe
J. TabinerMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
J. MarchAtacant
10
Calum AgiusMijlocaș
10
J. GibsonMijlocaș
10
M. DemetriouFundaș
10
J. WhiteMijlocaș
10
Golgeteri principali
S. GwengweMijlocaș
2Goluri
Y. BambaMijlocaș
1Goluri
H. BigginsMijlocaș
1Goluri
K. CameronFundaș
1Goluri
C. JarvisMijlocaș
1Goluri
Asistențe
C. DoidgeAtacant
2Asistențe
Y. BambaMijlocaș
1Asistențe
H. BigginsMijlocaș
1Asistențe
Alfie MerrittFundaș
1Asistențe
Cartonașe
Alfie MerrittFundaș
10
L. JenkinsFundaș
10
C. BrennanMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVDDE
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
31 oct.Evs Barnet1-1
24 oct.Dla Chesterfield1-5
20 oct.Dla Exeter City0-2
17 oct.Vvs Rochdale3-2
10 oct.Vla Swindon Town1-0
VEEDV
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
30 oct.Vvs Chesterfield4-1
24 oct.Dla Cheltenham0-1
20 oct.Ela Rotherham2-2
17 oct.Evs York City1-1
10 oct.Vvs Colchester1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 15 |
| Medie Goluri | 2.93 |
| Ambele Echipe Marchează | 73% |
| Peste 2.5 Goluri | 60% |
| Peste 1.5 Goluri | 87% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Crewe | 19 | 1.27 pe meci |
| Newport County | 25 | 1.67 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Crewe | 0 (0%) |
| Newport County | 4 (27%) |
29 dec. 2025Liga 2Newport County2-0Crewe
10 dec. 2025Liga 2Crewe2-2Newport County
8 feb. 2025Liga 2Crewe0-3Newport County
28 sept. 2024Liga 2Newport County2-1Crewe
29 dec. 2023Liga 2Newport County1-1Crewe
15 aug. 2023Liga 2Crewe4-2Newport County
8 mai 2023Liga 2Newport County2-2Crewe
2 dec. 2022Liga 2Crewe1-2Newport County
24 aug. 2019Liga 2Newport County1-0Crewe
12 ian. 2019Liga 2Crewe3-2Newport County
11 aug. 2018Liga 2Newport County1-0Crewe
24 mar. 2018Liga 2Newport County1-2Crewe
12 aug. 2017Liga 2Crewe1-1Newport County
11 mar. 2017Liga 2Crewe1-2Newport County
20 aug. 2016Liga 2Newport County1-1Crewe

