Etapa 15
Cove Rangers vs Montrose Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Balmoral Stadium, Aberdeen
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Cove RangersRemizăMontrose
Rezultat
Cove Rangers
45%
Total goluri
Sub 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
4
2.65Medie Goluri
55%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
12 sept. 2026Montrose2-1Cove Rangers
7 apr. 2026Montrose2-3Cove Rangers
17 feb. 2026Cove Rangers3-1Montrose
25 oct. 2025Montrose0-3Cove Rangers
16 aug. 2025Cove Rangers3-3Montrose
Întrebări Frecvente
Cove Rangers vs Montrose: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Cove Rangers cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Cove Rangers vs Montrose?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Cove Rangers vs Montrose?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Cove Rangers vs Montrose?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Cove Rangers vs Montrose?
Cove Rangers vs Montrose are loc pe 14 nov. 2026 la Balmoral Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 2 | 0 | 45 | 8 | +37 | 35 | ||
| 2 | 13 | 10 | 3 | 0 | 27 | 6 | +21 | 33 | ||
| 3 | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 | 21 | -3 | 20 | ||
| 4 | 12 | 5 | 3 | 4 | 21 | 17 | +4 | 18 | ||
| 5 | 13 | 4 | 1 | 8 | 11 | 21 | -10 | 13 | ||
| 6 | 13 | 3 | 4 | 6 | 10 | 20 | -10 | 13 | ||
| 7 | 13 | 4 | 1 | 8 | 13 | 36 | -23 | 13 | ||
| 8 | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 | 16 | -3 | 12 | ||
| 9 | 13 | 2 | 6 | 5 | 11 | 16 | -5 | 12 | ||
| 10 | 12 | 2 | 3 | 7 | 10 | 18 | -8 | 9 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDEDV
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
31 oct.Vla Airdrie United1-0
17 oct.Dla Peterhead0-2
10 oct.Evs East Fife1-1
3 oct.Dla Queen of the South3-4
19 sept.Dvs Ross County0-2
DDEVE
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
31 oct.Ela Hamilton Academical1-1
24 oct.Vvs Peterhead3-0
17 oct.Ela East Kilbride1-1
10 oct.Dvs Ross County0-5
3 oct.Dla Airdrie United0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.65 |
| Ambele Echipe Marchează | 55% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Cove Rangers | 32 | 1.6 pe meci |
| Montrose | 21 | 1.05 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Cove Rangers | 8 (40%) |
| Montrose | 2 (10%) |
12 sept. 2026Liga 1Montrose2-1Cove Rangers
7 apr. 2026Liga 1Montrose2-3Cove Rangers
17 feb. 2026Liga 1Cove Rangers3-1Montrose
25 oct. 2025Liga 1Montrose0-3Cove Rangers
16 aug. 2025Liga 1Cove Rangers3-3Montrose
15 mar. 2025Liga 1Montrose2-2Cove Rangers
11 feb. 2025Liga 1Cove Rangers1-1Montrose
26 oct. 2024Liga 1Montrose0-2Cove Rangers
31 aug. 2024Liga 1Cove Rangers1-0Montrose
9 mar. 2024Liga 1Cove Rangers1-4Montrose
30 dec. 2023Liga 1Montrose1-1Cove Rangers
14 nov. 2023Liga 1Cove Rangers1-0Montrose
19 aug. 2023Liga 1Montrose0-3Cove Rangers
19 mar. 2022Liga 1Montrose1-2Cove Rangers
15 ian. 2022Liga 1Cove Rangers1-0Montrose
6 nov. 2021Liga 1Montrose0-0Cove Rangers
11 sept. 2021Liga 1Cove Rangers1-1Montrose
29 apr. 2021Liga 1Montrose0-2Cove Rangers
20 apr. 2021Liga 1Montrose1-0Cove Rangers
5 dec. 2020Liga 1Cove Rangers1-2Montrose

