Etapa 16
Club Deportivo Los Chankas vs Alianza Lima Pronostic și Sfaturi de Pariuri
7 nov. 2026
21:00
Estadio Municipal Los Chankas, Andahuaylas
Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
95%
ÎncredereSfaturi de pariere
Club Deportivo Los ChankasRemizăAlianza Lima
Rezultat
Alianza Lima
50%
Total goluri
Sub 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Remiză/Afara
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
5
2.2Medie Goluri
20%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
24 mai 2026Alianza Lima3-0Club Deportivo Los Chankas
5 nov. 2025Club Deportivo Los Chankas1-2Alianza Lima
19 apr. 2025Alianza Lima1-0Club Deportivo Los Chankas
24 aug. 2024Club Deportivo Los Chankas0-1Alianza Lima
29 mar. 2024Alianza Lima3-0Club Deportivo Los Chankas
Întrebări Frecvente
Club Deportivo Los Chankas vs Alianza Lima: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Alianza Lima cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Club Deportivo Los Chankas vs Alianza Lima?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Club Deportivo Los Chankas vs Alianza Lima?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Club Deportivo Los Chankas vs Alianza Lima?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Club Deportivo Los Chankas vs Alianza Lima?
Club Deportivo Los Chankas vs Alianza Lima are loc pe 7 nov. 2026 la Estadio Municipal Los Chankas.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
A. AyarzaMijlocaș
1Goluri
M. TorresMijlocaș
1Goluri
Asistențe
A. QuintanaMijlocaș
1Asistențe
J. PósitoAtacant
1Asistențe
Cartonașe
O. TakeuchiMijlocaș
20
A. AyarzaMijlocaș
10
J. PalominoMijlocaș
10
M. KaufmanFundaș
10
Golgeteri principali
R. GarcésFundaș
1Goluri
P. GuerreroAtacant
1Goluri
Asistențe
E. CastilloAtacant
1Asistențe
Cartonașe
P. GuerreroAtacant
10
L. AdvínculaFundaș
10
M. AntoniFundaș
10
C. CarbajalFundaș
10
K. QuevedoAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDEEV
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
16 oct.Vvs ADT2-1
8 oct.Ela Atlético Grau0-0
30 sept.Ela Cienciano1-1
12 sept.Dvs FC Cajamarca1-2
6 sept.Dla Sporting Cristal0-5
EDVVV
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
18 oct.Vvs Atlético Grau3-1
11 oct.Vla Cusco2-1
19 sept.Vvs ADT2-0
13 sept.Dvs Universitario1-2
6 sept.Ela Colegiul Juan Pablo II1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 5 |
| Medie Goluri | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Peste 2.5 Goluri | 60% |
| Peste 1.5 Goluri | 60% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Club Deportivo Los Chankas | 1 | 0.2 pe meci |
| Alianza Lima | 10 | 2 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Club Deportivo Los Chankas | 0 (0%) |
| Alianza Lima | 4 (80%) |
24 mai 2026Divizia PrimaAlianza Lima3-0Club Deportivo Los Chankas
5 nov. 2025Divizia PrimaClub Deportivo Los Chankas1-2Alianza Lima
19 apr. 2025Divizia PrimaAlianza Lima1-0Club Deportivo Los Chankas
24 aug. 2024Divizia PrimaClub Deportivo Los Chankas0-1Alianza Lima
29 mar. 2024Divizia PrimaAlianza Lima3-0Club Deportivo Los Chankas

