South KoreaCoreea de Sud
Liga WKWK-Ligă
Etapa 28

Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

35%
35%
30%
Changnyeong WRemizăGumi Sportstoto W
Rezultat
Changnyeong W
35%
Total goluri
Sub 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Changnyeong W3
5Remize
12Gumi Sportstoto W
2.2Medie Goluri
35%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
21 aug. 2026Gumi Sportstoto W2-0Changnyeong W
27 iun. 2026Changnyeong W0-0Gumi Sportstoto W
9 mai 2026Gumi Sportstoto W3-1Changnyeong W
8 sept. 2025Gumi Sportstoto W1-1Changnyeong W
12 iun. 2025Changnyeong W0-1Gumi Sportstoto W
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Changnyeong W cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Când și unde se joacă Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W?
Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W are loc pe 31 oct. 2026.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Suwon FMC WSuwon FMC W2619255921+3859
2Hwacheon KSPO WHwacheon KSPO W28151033914+2555
3Seoul WSeoul W27114122534-937
4Boeun Sangmu WBoeun Sangmu W26113122632-636
5Gyeongju WGyeongju W2697103632+434
6Gumi Sportstoto WGumi Sportstoto W2796122634-833
7Incheon Red Angels WIncheon Red Angels W2666142138-1724
8Changnyeong WChangnyeong W2646162350-2718

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Changnyeong W
EDEDV
10Jucat
1Victories
4Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci0.7
Proc. de Victorie %10%
Goluri/Meci2.3
Medie Goluri0.7
Medie Concediate1.6
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

7 oct.Vvs Suwon FMC W2-0
3 oct.Dvs Seoul W0-1
5 sept.Evs Gyeongju W1-1
2 sept.Dvs Boeun Sangmu W0-1
29 aug.Evs Hwacheon KSPO W1-1
Gumi Sportstoto W
DDDEE
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.2
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci1.7
Medie Goluri0.7
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează30%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

15 oct.Ela Hwacheon KSPO W1-1
7 oct.Evs Incheon Red Angels W1-1
2 oct.Dvs Suwon FMC W0-1
5 sept.Dvs Seoul W0-2
2 sept.Dvs Gyeongju W0-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri2.2
Ambele Echipe Marchează35%
Peste 2.5 Goluri25%
Peste 1.5 Goluri70%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Changnyeong W140.7 pe meci
Gumi Sportstoto W301.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Changnyeong W4 (20%)
Gumi Sportstoto W11 (55%)
21 aug. 2026WK-LigăGumi Sportstoto W2-0Changnyeong W
27 iun. 2026WK-LigăChangnyeong W0-0Gumi Sportstoto W
9 mai 2026WK-LigăGumi Sportstoto W3-1Changnyeong W
8 sept. 2025WK-LigăGumi Sportstoto W1-1Changnyeong W
12 iun. 2025WK-LigăChangnyeong W0-1Gumi Sportstoto W
1 mai 2025WK-LigăGumi Sportstoto W2-0Changnyeong W
20 mar. 2025WK-LigăChangnyeong W0-2Gumi Sportstoto W
19 sept. 2024WK-LigăGumi Sportstoto W0-0Changnyeong W
25 iul. 2024WK-LigăChangnyeong W0-1Gumi Sportstoto W
24 mai 2024WK-LigăChangnyeong W0-1Gumi Sportstoto W
18 apr. 2024WK-LigăGumi Sportstoto W4-0Changnyeong W
3 sept. 2023WK-LigăGumi Sportstoto W1-1Changnyeong W
2 iun. 2023WK-LigăChangnyeong W0-2Gumi Sportstoto W
25 apr. 2023WK-LigăGumi Sportstoto W2-4Changnyeong W
16 iun. 2022WK-LigăGumi Sportstoto W2-1Changnyeong W
9 mai 2022WK-LigăGumi Sportstoto W0-2Changnyeong W
2 apr. 2022WK-LigăChangnyeong W1-0Gumi Sportstoto W
30 aug. 2021WK-LigăChangnyeong W0-2Gumi Sportstoto W
28 iun. 2021WK-LigăGumi Sportstoto W3-2Changnyeong W
3 mai 2021WK-LigăChangnyeong W1-1Gumi Sportstoto W

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.