Etapa 28
Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W Pronostic și Sfaturi de Pariuri
31 oct. 2026
05:00
Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
ÎncredereSfaturi de pariere
Changnyeong WRemizăGumi Sportstoto W
Rezultat
Changnyeong W
35%
Total goluri
Sub 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
12
2.2Medie Goluri
35%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
21 aug. 2026Gumi Sportstoto W2-0Changnyeong W
27 iun. 2026Changnyeong W0-0Gumi Sportstoto W
9 mai 2026Gumi Sportstoto W3-1Changnyeong W
8 sept. 2025Gumi Sportstoto W1-1Changnyeong W
12 iun. 2025Changnyeong W0-1Gumi Sportstoto W
Întrebări Frecvente
Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Changnyeong W cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Când și unde se joacă Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W?
Changnyeong W vs Gumi Sportstoto W are loc pe 31 oct. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 19 | 2 | 5 | 59 | 21 | +38 | 59 | ||
| 2 | 28 | 15 | 10 | 3 | 39 | 14 | +25 | 55 | ||
| 3 | 27 | 11 | 4 | 12 | 25 | 34 | -9 | 37 | ||
| 4 | 26 | 11 | 3 | 12 | 26 | 32 | -6 | 36 | ||
| 5 | 26 | 9 | 7 | 10 | 36 | 32 | +4 | 34 | ||
| 6 | 27 | 9 | 6 | 12 | 26 | 34 | -8 | 33 | ||
| 7 | 26 | 6 | 6 | 14 | 21 | 38 | -17 | 24 | ||
| 8 | 26 | 4 | 6 | 16 | 23 | 50 | -27 | 18 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDEDV
10Jucat
1Victories
4Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.7 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
7 oct.Vvs Suwon FMC W2-0
3 oct.Dvs Seoul W0-1
5 sept.Evs Gyeongju W1-1
2 sept.Dvs Boeun Sangmu W0-1
29 aug.Evs Hwacheon KSPO W1-1
DDDEE
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 1.7 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
15 oct.Ela Hwacheon KSPO W1-1
7 oct.Evs Incheon Red Angels W1-1
2 oct.Dvs Suwon FMC W0-1
5 sept.Dvs Seoul W0-2
2 sept.Dvs Gyeongju W0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 35% |
| Peste 2.5 Goluri | 25% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Changnyeong W | 14 | 0.7 pe meci |
| Gumi Sportstoto W | 30 | 1.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Changnyeong W | 4 (20%) |
| Gumi Sportstoto W | 11 (55%) |
21 aug. 2026WK-LigăGumi Sportstoto W2-0Changnyeong W
27 iun. 2026WK-LigăChangnyeong W0-0Gumi Sportstoto W
9 mai 2026WK-LigăGumi Sportstoto W3-1Changnyeong W
8 sept. 2025WK-LigăGumi Sportstoto W1-1Changnyeong W
12 iun. 2025WK-LigăChangnyeong W0-1Gumi Sportstoto W
1 mai 2025WK-LigăGumi Sportstoto W2-0Changnyeong W
20 mar. 2025WK-LigăChangnyeong W0-2Gumi Sportstoto W
19 sept. 2024WK-LigăGumi Sportstoto W0-0Changnyeong W
25 iul. 2024WK-LigăChangnyeong W0-1Gumi Sportstoto W
24 mai 2024WK-LigăChangnyeong W0-1Gumi Sportstoto W
18 apr. 2024WK-LigăGumi Sportstoto W4-0Changnyeong W
3 sept. 2023WK-LigăGumi Sportstoto W1-1Changnyeong W
2 iun. 2023WK-LigăChangnyeong W0-2Gumi Sportstoto W
25 apr. 2023WK-LigăGumi Sportstoto W2-4Changnyeong W
16 iun. 2022WK-LigăGumi Sportstoto W2-1Changnyeong W
9 mai 2022WK-LigăGumi Sportstoto W0-2Changnyeong W
2 apr. 2022WK-LigăChangnyeong W1-0Gumi Sportstoto W
30 aug. 2021WK-LigăChangnyeong W0-2Gumi Sportstoto W
28 iun. 2021WK-LigăGumi Sportstoto W3-2Changnyeong W
3 mai 2021WK-LigăChangnyeong W1-1Gumi Sportstoto W

