RomaniaRomânia
Liga ILiga I
Etapa 15

CFR Cluj vs Universitatea Craiova Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Pronosticurile noastre: Universitatea Craiova — Câștigă (47%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Handicap asiatic
Universitatea Craiova -0.5
@ 1.36
74%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

28%
26%
47%
CFR ClujRemizăUniversitatea Craiova
Rezultat
Universitatea Craiova
@ 1.83
48%
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.82
52%
Dublă șansă
Acasă/Afara
@ 1.26
38%
Handicap asiatic
H. Oaspeți -0.5
@ 1.36
74%
Primul Timp
Remiză
@ 2.22
41%
HT/FT
Remiză/Oaspete
@ 5.10
19.6%
Scor exact
1:2
@ 9.25
10.8%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

CFR Cluj5
7Remize
8Universitatea Craiova
2.25Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
8 mai 2026CFR Cluj0-0Universitatea Craiova
6 apr. 2026Universitatea Craiova2-0CFR Cluj
7 dec. 2025Universitatea Craiova1-1CFR Cluj
3 aug. 2025CFR Cluj2-3Universitatea Craiova
10 mai 2025Universitatea Craiova2-2CFR Cluj
Vezi toate întâlnirile

Cote

Casa de pariuri1X2
1xBet3.463.601.97
Betano2.453.651.52

Întrebări Frecvente

CFR Cluj vs Universitatea Craiova: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Universitatea Craiova cu 48% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
CFR Cluj vs Universitatea Craiova: care este pontul nostru de PR/FS?
Pontul nostru de PR/FS este X/2 cu 20% încredere.
Câte goluri în CFR Cluj vs Universitatea Craiova?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în CFR Cluj vs Universitatea Craiova?
Ambele echipe marchează: Da (53% încredere).
Este dubla șansă 12 un pariu bun pentru CFR Cluj vs Universitatea Craiova?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 12 cu 38% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă CFR Cluj vs Universitatea Craiova?
CFR Cluj vs Universitatea Craiova are loc pe 8 nov. 2026.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Dinamo BucureștiDinamo București13931299+2030
2Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova13922329+2329
3RapidRapid138322113+827
4Petrolul PloieștiPetrolul Ploiești137241817+123
5Universitatea ClujUniversitatea Cluj137152520+522
6FCSBFCSB136342019+121
7Farul ConstanțaFarul Constanța135532120+120
8UTA AradUTA Arad135351617-118
9CFR ClujCFR Cluj135261920-117
10Corvinul HunedoaraCorvinul Hunedoara134451416-216
11FC BotoșaniFC Botoșani133551717014
12Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe13355818-1014
13Arges PiteștiArges Pitești13337814-612
14Oțelul GalațiOțelul Galați132561521-611
15FC VoluntariFC Voluntari132291329-168
16CS CsikszeredaCS Csikszereda131210926-175
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

CFR Cluj
VDVDE
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.7
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.5
Medie Concediate1.3
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

25 oct.Evs Dinamo București2-2
18 oct.Dla UTA Arad0-1
12 oct.Vla Arges Pitești1-0
8 oct.Dvs Universitatea Cluj1-3
19 sept.Vvs FC Botoșani3-1
Universitatea Craiova
VEVVV
10Jucat
8Victories
2Remize
0Înfrângeri
Puncte/Meci2.6
Proc. de Victorie %80%
Goluri/Meci2.9
Medie Goluri2.5
Medie Concediate0.4
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite60%
Nu a marcat0%

Meciuri Recente

26 oct.Vla Sepsi OSK Sfântu Gheorghe5-0
22 oct.Vla Inter Club d'Escaldes3-1
18 oct.Vvs Farul Constanța2-0
15 oct.Evs Getafe1-1
11 oct.Vla CS Csikszereda1-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri2.25
Ambele Echipe Marchează50%
Peste 2.5 Goluri25%
Peste 1.5 Goluri80%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
CFR Cluj211.05 pe meci
Universitatea Craiova241.2 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
CFR Cluj5 (25%)
Universitatea Craiova6 (30%)
8 mai 2026Liga ICFR Cluj0-0Universitatea Craiova
6 apr. 2026Liga IUniversitatea Craiova2-0CFR Cluj
7 dec. 2025Liga IUniversitatea Craiova1-1CFR Cluj
3 aug. 2025Liga ICFR Cluj2-3Universitatea Craiova
10 mai 2025Liga IUniversitatea Craiova2-2CFR Cluj
7 apr. 2025Liga ICFR Cluj2-0Universitatea Craiova
1 dec. 2024Liga IUniversitatea Craiova0-2CFR Cluj
28 iul. 2024Liga ICFR Cluj0-2Universitatea Craiova
25 apr. 2024Liga IUniversitatea Craiova0-1CFR Cluj
16 mar. 2024Liga ICFR Cluj1-2Universitatea Craiova
2 dec. 2023Liga IUniversitatea Craiova1-0CFR Cluj
30 iul. 2023Liga ICFR Cluj1-1Universitatea Craiova
7 mai 2023Liga ICFR Cluj1-1Universitatea Craiova
2 apr. 2023Liga IUniversitatea Craiova1-1CFR Cluj
11 feb. 2023Liga IUniversitatea Craiova2-0CFR Cluj
11 sept. 2022Liga ICFR Cluj2-0Universitatea Craiova
15 mai 2022Liga ICFR Cluj2-1Universitatea Craiova
10 apr. 2022Liga IUniversitatea Craiova3-2CFR Cluj
5 feb. 2022Liga IUniversitatea Craiova1-1CFR Cluj
23 sept. 2021Cupa RomânieiUniversitatea Craiova1-0CFR Cluj

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.