Etapa 12
Celta Vigo vs Levante Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Celta VigoRemizăLevante
Rezultat
Celta Vigo
45%
Total goluri
Sub 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
5
2.95Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
12 mai 2026Celta Vigo2-3Levante
2 nov. 2025Levante1-2Celta Vigo
21 feb. 2022Celta Vigo1-1Levante
21 sept. 2021Levante0-2Celta Vigo
30 apr. 2021Celta Vigo2-0Levante
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Celta Vigo vs Levante?
Modelul nostru prezice Celta Vigo cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Celta Vigo vs Levante?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Celta Vigo vs Levante?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Celta Vigo vs Levante?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Celta Vigo vs Levante?
Celta Vigo vs Levante are loc pe 8 nov. 2026.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
I. RaduPortar
10
Sergio CarreiraMijlocaș
10
Javi RuedaFundaș
10
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDVVE
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
25 oct.Evs Real Betis0-0
22 oct.Vla Celtic2-1
18 oct.Vvs Alavés2-1
15 oct.Dvs Juventus1-2
11 oct.Ela Elche0-0
DDEEV
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
21 oct.Vvs Athletic Bilbao3-1
16 oct.Ela Deportivo La Coruña1-1
12 oct.Evs Sevilla3-3
20 sept.Dla Villarreal1-3
13 sept.Dvs Barcelona2-4
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.95 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Celta Vigo | 34 | 1.7 pe meci |
| Levante | 25 | 1.25 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Celta Vigo | 7 (35%) |
| Levante | 1 (5%) |
12 mai 2026La LigaCelta Vigo2-3Levante
2 nov. 2025La LigaLevante1-2Celta Vigo
21 feb. 2022La LigaCelta Vigo1-1Levante
21 sept. 2021La LigaLevante0-2Celta Vigo
30 apr. 2021La LigaCelta Vigo2-0Levante
26 oct. 2020La LigaLevante1-1Celta Vigo
16 iul. 2020La LigaCelta Vigo2-3Levante
22 dec. 2019La LigaLevante3-1Celta Vigo
16 feb. 2019La LigaCelta Vigo1-4Levante
27 aug. 2018La LigaLevante1-2Celta Vigo
19 mai 2018La LigaCelta Vigo4-2Levante
14 ian. 2018La LigaLevante0-1Celta Vigo
16 ian. 2016La LigaCelta Vigo4-3Levante
23 aug. 2015La LigaLevante1-2Celta Vigo
21 mar. 2015La LigaLevante0-1Celta Vigo
24 oct. 2014La LigaCelta Vigo3-0Levante
15 mar. 2014La LigaLevante0-1Celta Vigo
21 oct. 2013La LigaCelta Vigo0-1Levante
27 apr. 2013La LigaLevante0-1Celta Vigo
2 dec. 2012La LigaCelta Vigo1-1Levante

