Etapa 15
CA La Paz vs Dorados Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Guaycura, La Paz
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
0
3.67Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
100%Peste 2.5
31 oct. 2026CA La Paz3-0Dorados
8 feb. 2026Dorados2-2CA La Paz
30 aug. 2025CA La Paz3-1Dorados
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă CA La Paz vs Dorados?
CA La Paz vs Dorados are loc pe 31 oct. 2026 la Estadio Guaycura.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDVEV
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 4.1 |
| Medie Goluri | 2.7 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
31 oct.Vvs Dorados3-0
17 oct.Evs Tlaxcala2-2
9 oct.Vla Tapatío4-2
3 oct.Dvs Venados FC1-2
19 sept.Vvs Correcaminos UAT3-1
EEDVD
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.9 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
31 oct.Dla CA La Paz0-3
17 oct.Vla Correcaminos UAT2-1
4 oct.Dla Leones Negros UDG3-6
20 sept.Ela CDS Tampico Madero1-1
16 sept.Evs Cancún1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 3 |
| Medie Goluri | 3.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 100% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| CA La Paz | 8 | 2.67 pe meci |
| Dorados | 3 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| CA La Paz | 1 (33%) |
| Dorados | 0 (0%) |
31 oct. 2026Liga de Expansiune MXCA La Paz3-0Dorados
8 feb. 2026Liga de Expansiune MXDorados2-2CA La Paz
30 aug. 2025Liga de Expansiune MXCA La Paz3-1Dorados

